„Jak Justin Bieber ssał milion penisów”?

Marcin Krzysztof Wodynski
29.04.2015 09:35
„Jak Justin Bieber ssał milion penisów”? Fot. materiały prasowe

Tak miał brzmieć pierwotny tytuł książki Corey'a Taylora. Jej amerykańska premiera planowana jest na 7 lipca. Co ma do przekazania lider Slipknot i Stone Sour? 

Wydawca uznał, że Corey Taylor przesadził i nie zgodził się na tytuł „You're Making Me Hate You (Or How Justin Bieber Sucked A Million Dicks To Make His Money)”. Jednakże książka się ukaże. Ostateczna nazwa to „You're Making Me Hate You: A Cantankerous Look At The Common Misconception That Humans Have Any Common Sense Left”  czyli w wolnym tłumaczeniu „Wkurzacie mnie: Spojrzenie zrzędy na częste nieporozumienie, że ludzie mają jeszcze odrobinę zdrowego rozsądku″.

Wokalista krytykuje w niej całą ludzkość. Nie robi tego po raz pierwszy w swojej karierze. Na drugiej płycie Slipknot „Iowa” znalazł się utwór „People=Shit”.

Społeczeństwo nie przestaje irytować Taylora. Wydawca zapowiada:

Corey Taylor pisze o tym, co wkurza go we współczesnym życiu. Nie ma znaczenia czy chodzi o chamskie zachowania w restauracjach i centrach handlowych, niedogodności latania samolotem, bezmyślnych kierowców czy - przede wszystkim - beznadziejną wspołczesną muzykę. Humor Taylora nie oszczędza nikogo, nawet jego samego.

Lider Slipknot wyraża swoją frustrację na różne sposoby. Także za pośrednictwem Twittera. Napisał.

Corey Taylor Twitter

„You're making me hate you...” będzie trzecią książką Coreya Taylora. W poprzedniej, nie wydanej w Polsce, „A funny thing happened on the way to heaven”  pisał o wierze w duchy. W swoim debiucie „Siedem grzechów głównych”  opowiedział o swoim rock'n'rollowym życiu i jak widzi pojęcia „dobra” i „zła”. Jest także autorem serii komiksów „House of Gold & Bones”.

W oczekiwaniu na wydanie kolejnej książki Taylor pozostaje aktywny jako muzyk. Obecnie jest w trasie koncertowej ze Slipknot, z którym przyjedzie w czerwcu do Polski. Natomiast 31 lipca ukaże się album jego supergrupy Teenage Time Killers. Wydał także EP-kę z coverami ze Stone Sour.

Czekacie na książkę Coreya Taylora? 

Marcin Krzysztof Wodynski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.