Jak brzmi utwór Slipknota w zwierzęcym coverze?

Aleksandra Degórska
05.05.2016 17:24
Jak brzmi utwór Slipknota w zwierzęcym coverze? Fot. kadr z wideo; Herve1729, CC-BY-SA-3.0; Caryca Pejnta

Przygotujcie się na ostre wrażenia za sprawą wyjących czworonożnych bestii. Takiej wersji „Duality” jeszcze nie słyszeliście.

Jeden z najpopularniejszych numerów Slipknota, ostry jak brzytwa. W „Duality”, bo o nim mowa, riff dosłownie wciska w fotel i z każdym kolejnym taktem chce się zrobić taką rebelię, jak fani kapeli w klipie.

Wielbiciele zespołu znają każdą nutę w utworze „Duality”, ale czy mogli nawet przewidzieć, że jakiś wariat stworzy taki cover, przy którym nie sposób jest nie płakać... ze śmiechu oczywiście? Na YouTube można znaleźć sporo śmiesznych nagrań, w których zwierzęta wydają dziwne dźwięki. A gdyby tak zmontować z wielu takich podejrzanych brzmień utwór ulubionej kapeli? 

Jest to możliwe i brzmi tak, że boki zrywać. W nietuzinkowym coverze „Duality” już na początku mamy przestraszonego wyjącego kota na parapecie, potem do akcji wkracza koza oraz agresywny pies, który wydaje dźwięki z piekła rodem.

Zresztą w tym nagraniu każdy zwierzak i każde brzmienie jest bardzo dziwne:

Kot, który uderza w szklane drzwi, agresywny szpic w duecie z psem wyjącym bue bue bue, plująca koza... jak już tworzyć cover to z rozmachem!

Czy to geniusz, czy szczyt głupoty? Trudno jednoznacznie stwierdzić, bo trzeba być naprawdę pokręconym, żeby coś takiego zmontować. Nawet nie warto zastanawiać się ile czasu zajmuje stworzenie takiego nagrania.

Jak widać jednak twórca nie zwalnia tempa i co rusz prezentuje kolejne zwierzęce covery. Zdążyliśmy się już przekonać jak brzmi „Numb” Linkin Park wyszczekany przez psy, „Where Is My Mind” Pixies czy utwór System of a Down w wykonaniu różnych zwierzaków. Aż strach pomyśleć, które jeszcze czworonogi staną się wykonawcami rockowych i metalowych hitów.

Jak oceniacie „Duality” w zwierzęcym wykonaniu?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.