Jak brzmiałby Disturbed gdyby grał Taylor Swift?

Magda Słomka
10.09.2015 12:38
Jak brzmiałby Disturbed gdyby grał Taylor Swift? Fot. kadr z wideo

Anthony Vincent sprowokował kolejny romans metalu z popem. Posłuchajcie, jak brzmi utwór „Bad Blood” Taylor Swift zagrany w stylu Disturbed!

Można powiedzieć, że Anthony Vincent cierpi na muzyczną schizofrenię. Jego kawałki łączą gatunki muzyczne, które zazwyczaj do siebie nie pasują. Nie są to jednak zwykłe covery przerabiane po prostu na mocniejszą wersję... Artysta wczuwa się w rolę i muzykę danego zespołu wyobrażając sobie to, jak brzmiałby jakiś utwór w jego wykonaniu.

Anthony nie tyle sobie to wyobraża, co prężnie działa i to tak, że jego najnowszy film obejrzało ponad pół miliona osób w jeden dzień. Posłuchajcie, jak brzmiałby kawałek amerykańskiej popowej gwiazdy, gdyby zabrał się za niego Disturbed!

To nie pierwszy raz kiedy artysta postanowił przerobić ten kawałek, a... 21! Na początku lipca 2015 roku Vincent zaprezentował „Bad Blood” w wersji m.in. Black Sabbath, Sepultury i Def Leppard...

Muzyk uratował też Święta Bożego Narodzenia przedstawiając „All I Want for Christmas” w stylu m.in. Ronniego Jamesa Dio, Johna Lennona i zespołów Meshuggah, Blink 182, Depeche Mode oraz Walentynki wykonując 20 utworów o miłości w metalowym wydaniu.

Według Was ten kawałek brzmi jak Disturbed?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.