Jak dobrze znasz Bruce’a Dickinsona z Iron Maiden? [QUIZ]

Maciej Koprowicz
07.08.2018 15:44
Jak dobrze znasz Bruce’a Dickinsona z Iron Maiden? [QUIZ] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Najbardziej rozpoznawalny głos heavy metalu, doskonały pilot, znawca biznesu, krótko mówiąc – człowiek renesansu kończy dziś 60 lat. Sprawdźcie, czy wiecie o nim wszystko!

Iron Maiden miał trzech wspaniałych wokalistów, ale z całym szacunkiem dla Paula Di’Anno i Blaze’a Bayleya – myśląc Maiden, mówisz Bruce Dickinson. Imponująca skala głosu, niepospolite umiejętności aktorskiej interpretacji, wielka charyzma, a przy tym wielkie poczucie humoru czynią z Brytyjczyka jedną z najbarwniejszych postaci na muzycznej scenie.

Ale muzyka to tylko jedna z dziedzin, jaką zajmuje się Bruce. Jest miłośnikiem sportu, zna się na prowadzeniu biznesu, pisze książki, a także jest doskonałym pilotem. W 2007 jako kapitan przyleciał nawet do naszego kraju.

Przy tylu różnych aktywnościach dobra forma to konieczność. A nią Bruce nadal imponuje, o czym przekonali się uczestnicy dwóch koncertów Iron Maiden w Polsce, 27 i 28 lipca 2018  w Krakowie. Trudno uwierzyć, że wokalista kończy dziś 60 lat – urodził się 7 sierpnia 1958.

Jubilatowi życzymy jak najwyższych lotów, a Was zapraszamy do zabawy w naszym quizie na temat Bruce’a Dickinsona!

Jak dobrze znasz Bruce’a Dickinsona z Iron Maiden? [QUIZ]
Rozwiąż quiz

W którym zespole występował Bruce przed Iron Maiden?

Jak dobrze znasz Bruce’a Dickinsona z Iron Maiden? [QUIZ]

W którym zespole występował Bruce przed Iron Maiden?

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.