Jak nastolatki reagują na Green Day?

Aleksandra Degórska
20.09.2017 11:49
Jak nastolatki reagują na Green Day? Fot. kadr z wideo

Wszyscy mocno zachwycają się zespołem, jego muzyką, teledyskami i chwytliwymi melodiami. Sprawdźcie, co jeszcze powiedzieli na temat grupy Green Day.

Kto by nie znał Green Day! Powstały w 1987 roku zespół po dziś dzień jest popularny, a ostatni studyjny krążek zatytułowany „Revolution Radio” spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem. Nic zatem dziwnego, że krakowska Tauron Arena była wypełniona po brzegi podczas koncertu kapeli w styczniu 2017.

W poniższym wideo poproszono nastoletnią młodzież o to, żeby skomentowała twórczość Green Day. Oczywiście już na samą nazwę wszyscy zareagowali bardzo entuzjastycznie podkreślając, że kapela jest naprawdę świetna. Oczywiście przy starszych nagraniach większość zwróciła uwagę na zabawne punkowe fryzury. Brzmienie Green Day jest dla niektórych na tyle charakterystyczne, że już po paru taktach można łatwo domyślić się, że to właśnie ta kapela. Co więcej piosenki zespołu posiadają chwytliwe melodie.

Młodzież zauważyła również, że zespół zmienił swoje brzmienie na płycie „American Idiot.” Istotne są też ciekawe klipy i tak naprawdę większość mogłaby słuchać tej muzyki w nieskończoność.

Kolejne pokolenia sięgają po twórczość grupy Green Day i młodzież uważa, że muzycy po prostu śpiewają o emocjach, które są istotne dla każdej generacji. Co więcej taka muzyka idealnie pasuje jako podkład muzyczny dla kogoś, kto dorasta. Czy artyści są starzy? Dla większości wiek się nie liczy, bo dobrze pamięta piosenki kapeli i moment, gdy pierwszy raz usłyszeli zespół w radiu czy telewizji.

Nastolatki lubią się rozgadać na temat muzyki. Sprawdźcie, co powiedzieli również o twórczości Marilyna Mansona.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.