Jakie utwory zagrała Męskie Granie Orkiestra na pierwszym koncercie trasy w Poznaniu?

Maciej Koprowicz
16.07.2018 14:13
Jakie utwory zagrała Męskie Granie Orkiestra na pierwszym koncercie trasy w Poznaniu? Fot. Jakub Walasek/REPORTER/EAST NEWS

Za nami pierwszy koncert tegorocznej trasy Męskiego Grania. Sprawdźcie, jakie utwory usłyszała publiczność w Poznaniu podczas występu Męskie Granie Orkiestry.

Pierwszym przystankiem trasy Męskie Granie 2018 był Poznań. 14 lipca 2018 w Parku Cytadela na scenie głównej wystąpili Coma, Dawid Podsiadło, Fisz Emade Tworzywo, Kortez, Męskie Granie Orkiestra, Pogodno i Krzysztof Zalewski, a na Scenie Ż Barbara Wrońska, Hubert Tas & The Small Circle, Król i Limboski.

Jak zawsze wiele emocji wywołał występ Męskie Granie Orkiestry. W tym roku dyrektorem artystycznym zespołu sformowanego specjalnie na trasę koncertową jest Krzysztof Zalewski. W skład Orkiestry w tym roku wchodzą Zalewski, Kortez, Dawid Podsiadło, Marcin Macuk, Olek Świerkot, Kuba Staruszkiewicz, Pat Stawiński i Andrzej Markowski.

W repertuarze Męskie Granie Orkiestry znalazły się covery znanych polskich utworów w zaskakujących aranżacjach. W Poznaniu zabrzmiały utwory m.in. Nosowskiej, Kazika Na Żywo, Lady Pank i Armii. Gościnnie z Orkiestrą wystąpili Katarzyna Groniec i Maciej Maleńczuk którzy wykonali odpowiednio „Grandę” Brodki i „Szare miraże” Maanamu.

Męskie Granie Orkiestra, Poznań, 14 lipca 2018 - setlista:

 1. „Początek”
 2. „Chłopcy” (cover Myslovitz)
 3. „Peron” (cover Jamala)
 4. „Sorry Polsko” (cover Marii Peszek)
 5. „Keskese” (cover Nosowskiej)
 6. „Nie mam dla ciebie miłości” (cover Skubasa)
 7. „Co tak wyje? (cover Łony i Webbera)
 8. „Andrzej Gołota” (cover Kazika Na Żywo)
 9. „Granda” (cover Brodki)
 10. „Minus 10 w Rio” (cover Lady Pank)
 11. „Szare Miraże” (cover Maanamu)
 12. „Ostatni” (cover Edyty Bartosiewicz)
 13. „Niezwyciężony” (cover Armii)
 14. „Wyspa, drzewo, zamek” (cover Perfectu)

Bis:

„Początek”

Męskie Granie – trasa 2018. Kto zagra i gdzie kupić bilety?

Przed nami jeszcze 6 koncertów letniej trasy, którą promuje utwór „Początek” w wykonaniu Korteza, Dawida Podsiadły i Krzysztofa Zalewskiego. Męskie Granie zawita do Katowic, Wrocławia, Krakowa, Gdyni, Warszawy i Żywca. Sprawdźcie, jacy wykonawcy wystąpią na poszczególnych koncertach i gdzie można kupić bilety na koncerty.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.