Jared Leto żegna się z „Suicide Squad”

Robert Skowronski
27.08.2015 11:08
Jared Leto żegna się z „Suicide Squad” Fot. PacificCoastNews/ East News

Wszystko ma swój początek i koniec. Wygląda na to, że Jared Leto zakończył już zdjęcia do filmu „Suicide Squad”. Jak obwieścił to wokalista 30 Seconds to Mars?

Muzyk, choć w tym wypadku bardziej pasuje określenie go jako aktora, w obrazie w reżyserii Davida Ayera wciela się w postać Jokera znanego z uniwersum o Mścicielu z Gotham. Specjalnie na potrzeby tej kreacji Jared Leto był zmuszony do zmiany fryzury. Jego zielone włosy widzieliśmy na fotografiach z planu filmowego, jak i w długo wyczekiwanym oficjalnym zwiastunie „Suicide Squad”.

Na jednym z ostatnich zdjęć, jakim artysta podzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych, widzimy obcięte kosmyki jego włosów oraz lakoniczne „Do widzenia”. Można to odczytać tylko w jeden sposób - zdjęcia do obrazu Ayera, a przynajmniej te z udziałem Leto, dobiegły końca.

Prześledźmy metamorfozę Jareda Leto, która doprowadziła do jego krótkiej fryzury w neonowym kolorze. Na początku były długie włosy, których trzeba było się pozbyć:

Następnie nastał czas schludnej, krótkiej stylizacji:

Platynowego blondu:

A dzięki niemu można już było sięgnąć po zieloną farbę do włosów:

I ostatecznie objawić się w pełnej charakteryzacji Jokera:

Ciekawe czy Jared Leto w dalszym ciągu planuje przesyłać swoim kolegom i koleżankom z obsady „chore prezenty”, których nie powstydziłby się sam filmowy szaleniec, w którego się wciela?

Nowe dzieło twórcy filmów „Furia”, czy „Bogowie ulicy” trafi na ekrany kin 3 sierpnia 2016 roku. Tytułowy oddział po raz pierwszy pojawił się na kartach komiksu w 1959 roku. Obraz opowie historię wspomnianej drużyny skazańców. W zamian za ułaskawienie mają oni wykonać samobójcze zadanie, któremu mogą podołać wyłącznie osoby nie mające nic do stracenia.  

Robert Skowronski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.