Jedziesz windą, a tu Paul McCartney gra w ping-ponga. Co robisz?

Maciej Koprowicz
07.09.2018 14:53
Jedziesz windą, a tu Paul McCartney gra w ping-ponga. Co robisz? Fot. kadr z wideo

Nawet szlachcic lubi sobie czasem poprankować. Sir Paul i Jimmy Fallon postanowili zaskoczyć niczego nieświadome osoby, korzystające z windy w wieżowcu NBC.

Były Beatles 6 września 2018 był gościem słynnego talk show NBC, „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”. Znany z poczucia humoru gospodarz zaproponował wokaliście zabawną akcję, polegającą na zaskakiwaniu ludzi jadących windą w wieżowcu 30 Rockefeller Plaza w Nowym Jorku, w którym mieści się siedziba telewizji NBC.

Panowie ustawili się dokładnie naprzeciwko wejścia do windy na jednym z pięter wieżowca. Kiedy jej drzwi się otwierały, jadący nią ludzie mieli okazję zobaczyć Fallona i McCartneya, wykonujących najróżniejsze czynności – od czytania gazety, przez grę w tenisa stołowego, aż po… wspólne śpiewanie „Drive My Car” The Beatles. Oczywiście widok gwiazdy rocka budził wielkie poruszenie, a słuchając pisków i krzyków zaskoczonych ludzi Paul mógł poczuć się jak w najlepszych czasach Beatlemanii. Zobaczcie sami:

Tego samego dnia McCartney wykonał w „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” swój nowy utwór „Come On To Me”.

Paul McCartney – nowy album

7 września 2018 ukazał się 17. studyjny album Paula McCartneya, zatytułowany „Egypt Station”. Płytę zapowiadały single „I Don’t Know”/„Come On To Me” i „Fuh You”.

Paul McCartney - koncert na YouTube

Z okazji premiery „Egypt Station” sir Paul zagra specjalny koncert, który będzie transmitowany na YouTube. Rozpocznie się o 2:00 czasu polskiego w nocy z 7 na 8 września 2018. Występ będzie można oglądać zupełnie za darmo na oficjalnym kanale wokalisty na YouTube.

Paul McCartney – koncert w Polsce

W tym roku Paul zawita, po raz drugi w karierze, do Polski. Były Beatles wystąpi 3 grudnia 2018 w TAURON Arenie Kraków.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.