Jon Bon Jovi nagrał "This House Is Not For Sale" i... sprzedał dom

23.07.2019 14:22
Jon Bon Jovi sprzedaje dom |undefined Fot. . kadr z wideo: Jon Bon Jovi on the new album, ageing, Richie, the evolution of music and more...

Jeśli od zawsze marzyłeś o tym, żeby zamieszkać w domu Jona Bon Joviego, teraz twoje marzenie może się spełnić. Wokalista wystawił willę na sprzedaż.

4 listopada 2016 roku zespół Bon Jovi wydał najnowszą płytę "This House Is Not For Sale". Grupa promowała album i 12 lipca 2019 roku wystąpiła w Warszawie. Jon Bon Jovi postanowił zaskoczyć wszystkich i mimo że śpiewa o domu, którego nie można kupić, wystawił swoją willę na sprzedaż. Ile zapłacimy za posiadłość wokalisty?

Jon Bon Jovi wystawił dom na sprzedaż

W posiadłości muzyka znajduje się sześć sypialni i dziewięć łazienek. Dom znajduje się w New Jersey, został wybudowany w 1999 roku i liczy 1672 metry kwadratowe. Jak podaje Ultimateclassicrock.com, za wystrój odpowiedzialny jest Robert A.M. Stern:

Dom jest w stylu francuskiego zamku, który został zaprojektowany po mistrzowsku i jest wspaniałą przestrzenią mieszkalną. W domu znajdziemy francuskie balkony, duże okna, podwójne drzwi z litego drewna, ceglany dziedziniec i szeroki podjazd.

Wewnątrz jest 15-metrowy salon, a stropy są na wysokości 3,5 metrów. W willi znajduje się winda, która biegnie z piwnicy na drugie piętro, kino, pomieszczenia dla personelu i apartament główny z balkonem i zakrzywionym prysznicem parowym.

Przeczytaj także
Dom Jona Bon Joviego Fot. christiesrealestate.com
Dom Jona Bon Joviego Fot. christiesrealestate.com
Dom Jona Bon Joviego Fot. christiesrealestate.com

Kuchnia wyposażona jest w ręcznie malowane belki, nowoczesne urządzenia i alabastrowe lady. Obiekt położony jest nad rzeką Navesink, którą widać z sali śniadaniowej, pokoju rodzinnego, jadalni, sypialni głównej i jednego z pokoi gościnnych. Na posesji były również stajnie dla koni, ale zostały przekształcone w studia nagraniowe. Posiadłość jest do nabycia za 20 milionów dolarów. Trzeba przyznać, że dom robi wrażenie...

Zobacz także: Bon Jovi: Ludzie chętniej idą na rockowe koncerty, niż na hip-hop

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.