Jonathan Davis o wierze w Boga: Nie kupuję tego g*wna

14.08.2019 15:36
Jonathan Davis|undefined Fot. . shutterstock.com

Jonathan Davis, wokalista Korn, udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat wiary w Boga wśród członków zespołu.

Frontman Korna w wywiadzie dla WAAF opowiedział o swoim występie w pierwszym pełnometrażowym filmie o jego koledze z zespołu, Brianie "Head" Welchu. "Loud Krazy Love" to opowieść gitarzysty o jego życiu i o odnalezieniu właściwej drogi. Produkcja zadebiutowała w 2018 roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Dallas.  Okazuje się, że Jonathan Davis w kwestii wiary jest bardzo sceptyczny.

Jonathan Davis ostro o wierze w Boga

Wokalista cieszy się, że religia pomogła jego koledze z zespołu uporać się z problemami. Jednak jego nie przekonuje wiara w Boga:

Nie kupuję tego g*wna i wszyscy o tym ku*wa wiedzą. Nawet nie próbuj mi tego zrobić, bo sprowadzę Cię do parteru w dwie sekundy. Jeśli na to spojrzysz, to ku*ewsko zabawne jak ludzie w to wierzą i jak się zachowują. To niedorzeczne. Myślę, że Head zgodziłby się ze mną w wielu kwestiach. Nie chcę być wredny. Taka jest po prostu prawda. Szanuje wiarę innych ludzi, ale jeśli to zaczyna być radykalne [...] nie lubię tego [...]
Przeczytaj także

Muzyk dodał później:

Nie mam problemu z wiarą Heada, to po prostu religia [...]. Jestem szczęśliwy, że coś pomogło mu wydostać się z tej czarnej dziury, w której tkwił. Totalnie to szanuję. Jeśli ludzie tego potrzebują, w porządku. Ale nie narzucajcie mi swojego punktu widzenia. To jedyny problem, jaki z tym mam. Nie przerzucajcie na mnie tego, w co wierzycie. Ja wam tego nie robię. Więc krok w tył...

Brian "Head" Welch był przez długi czas uzależniony od narkotyków. Od 2005 do 2013 roku nie był obecny w zespole Korn. Wszystko przez walkę z uzależnieniem. Muzyk w wielu wywiadach podkreślał, że to właśnie wiara w Boga pomogła mu stanąć na nogi i odnaleźć drogę.

Zobacz także: Brian „Head” Welch: Ćpałem, żeby siebie zrozumieć

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.