Jonathan Davis ujawnił tytuł i datę premiery pierwszego solowego albumu

Maciej Koprowicz
20.03.2018 11:17
Jonathan Davis ujawnił tytuł i datę premiery pierwszego solowego albumu Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Lider Korna zdradził szczegóły swojej debiutanckiej płyty jako solisty. Zaprezentował także oficjalny teaser albumu.

Jonathan Davis z powodzeniem działa z Kornem – w 2016 ukazał się już 12. studyjny album nu metalowców, „The Serenity Of Suffering”. Artysta od kilkunastu lat w dużo mniejszej skali zajmował się także działalnością muzyczną na własny rachunek. Teraz kariera solowa Jonathana nabiera rozpędu – w 2018 ukaże się jego pierwszy album pod własnym nazwiskiem.

Krążek otrzymał tytuł „Black Labyrinth”. Znajdzie się na nim 13 utworów, które wokalista zbierał od 2007 roku. Zapewnia, że będą one różnić się od tego, co na co dzień robi z Kornem. W oficjalnej notce na temat albumu pisze:

Tym razem, chcę coś wyciągnąć z publiczności. Obnażam moją duszę tak cholernie długo, że pomyślałem, że byłoby naprawdę cool, gdyby pociągnąć słuchaczy w innym kierunku choć raz.

Teksty na płycie dotyczyć mają religii, konsumpcjonizmu, społecznej apatii oraz zagadnień parapsychologii. Davis wyjaśnia:

Chcę osiągnąć pewien poziom oświecenia. Wokół jest pełno tego całego g*wna, wszyscy się gapią w pieprzone komórki. Nieważne, jak mocno będziesz starał się walczyć ze złymi rzeczami w swoim życiu, życie będzie takie, jakie jest. Do ciebie należy, czy to zaakceptujesz, będziesz z tym walczył i szedł dalej, czy będziesz temu zaprzeczał. Ale będziesz miał w sercu cierń dopóki ostatecznie się z tym nie pogodzisz. O to chodzi.

Płyta ukaże się 25 maja 2018. Już wcześniej poznaliśmy pierwszy zapowiadający ją utwór, „What It Is”. Teraz możemy poczuć przedsmak „Czarnego labiryntu” dzięki oficjalnemu teaserowi:

Jonathan Davis „Black Labyrinth” - tracklista

 1. „Underneath My Skin”
 2. „Final Days”
 3. „Everyone”
 4. „Happiness”
 5. „Your God”
 6. „Walk On By”
 7. „The Secret”
 8. „Basic Needs”
 9. „Medicate”
 10. „Please Tell Me”
 11. „What You Believe”
 12. „Gender”
 13. „What It Is”
Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.