Jonathan Davis z Korna przedstawił solowy singiel „What It Is”

Maciej Koprowicz
26.01.2018 14:58
Jonathan Davis z Korna przedstawił solowy singiel „What It Is”

Utwór pochodzi ze ścieżki dźwiękowej filmu „American Satan”. Jonathan pracuje obecnie nad pierwszym solowym albumem.

Wokalista Korna działa na własną rękę już od dłuższego czasu. W 2007 roku ruszył w solową trasę, a rok później wystąpił nawet w Warszawie. Do tej pory niewiele jednak nagrał pod swoim nazwiskiem – dwa single i kawałek do gry „Silent Hill: Downpour”, a także kilka występów gościnnych, między innymi u rapera Xzibita.

Solowa kariera Davisa jednak wreszcie nabiera rozpędu. Wokalista nagrał solowy utwór na potrzeby filmu „American Satan”, thrillera w reżyserii Asha Avildsena i Matty’ego Beckermana, w którym wystąpili m.in. Denise Richards i Malcolm McDowell. Za soundtrack odpowiadają lider Korna i Nicholas O'Toole.

Utwór „What It Is” został opatrzony efektownym teledyskiem z Jonathanem w roli głównej. Zobaczcie sami:

Opis klipu na YouTube sugeruje, że historia w nim opowiedziana będzie kontynuowana. Być może nowe losy wykreowanej przez Jonathana postaci poznamy w teledyskach z jego pierwszego solowego albumu studyjnego, nad którym pracę muzyk rozpoczął już w… 2008 roku. Album o nieznanym jeszcze tytule ma trafić do sklepów w 2018 roku. Nie wiemy jeszcze na pewno, czy znajdzie się na nim „What It Is”.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.