Jonathan Davis wydał oświadczenie w sprawie śmierci żony: Deven była bardzo chora

Aleksandra Degórska
23.08.2018 11:04
Jonathan Davis wydał oświadczenie|undefined Fot. LUKASZ CAPAR POLSKA PRESS/ East News

Frontman Korna postanowił przerwać milczenie i opowiedzieć o chorobie swojej zmarłej żony. Przeczytajcie oświadczenie Jonathana Davisa.

Deven Davis, żona Jonathana Davisa, zmarła 17 sierpnia 2018 roku w wieku 39 lat. Na razie nie podano przyczyny jej śmierci, ale kobieta od 20 lat miała problemy z uzależnieniem.

W ostatnim czasie przebywała w ośrodku dla uzależnionych, z którego zniknęła właśnie 17 sierpnia 2018. Jonathan Davis złożył sprawę do sądu o zakaz zbliżania się do dzieci, bowiem jej problem z narkotykami oddziaływał również na dzieci.

Jonathan Davis napisał oświadczenie w sprawie śmierci jego żony

Po prawie tygodniu głos w sprawie zajął frontman Korna, który zdradził kulisy sytuacji.Muzyk wyznał, że przez sporo lat ukrywał przed światem problem, który miała jego żona. Jednak ze względu na tragedię, która dotknęła jego rodzinę, postanowił o wszystkim opowiedzieć.

Historia jego żony ma pokazać innym, by nie ukrywać się ze swoimi problemami i śmiało szukać pomocy:

Przez ostatnią dekadę moja żona była bardzo chora. Cierpiała na bardzo poważną chorobę psychiczną i jej uzależnienie było efektem ubocznym. Kochałem ją całym swoim sercem. Gdy była sobą, była niesamowitą żoną, matką, przyjacielem. Deven miała ogromne serce i nigdy umyślnie nie skrzywdziłaby dzieci czy osoby, które kochała. Była bardzo opiekuńczą, kochającą i wesołą osobą. Była pełna życia oraz radości i chciała się tym dzielić z resztą.

Jonathan Davis nawołuje zatem, by pomagać osobom, które cierpią na choroby psychiczne, bo nie zdają sobie one sprawy, na ile są chore:

Chcę, żeby ta historia zapoczątkowała zmiany. Chcę, żeby prawo w Kalifornii się zmieniło i pomagało takim ludziom jak ja, które chcą pomóc innym, by znalazły odpowiednią pomoc. Jak może chora osoba być świadoma tego, że potrzebuje pomocy?

Wokalista wyznał, że nikogo tak nigdy nie kochał i bardzo tęskni za swoją żoną. Obiecuje też, że odpowiednio wychowa ich dzieci. Jonathan ma z małżeństwa z Deven dwóch synów – Pirate Housemana Davisa i Zeppelina Housemana Davisa.

Przeczytajcie całe oświadczenie Davisa:

Śmierć żony Jonathana Davisa była szokiem dla wielu osób, które ją znały. Muzycy Korna złożyli zatem kondolencje Jonathanowi Davisowi po śmierci żony.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.