Jonathan Davis zdradził, co sądzi na temat Ozzy'ego Osbourne'a

23.09.2019 11:56
Jonathan Davis|undefined Fot. . shutterstock.com

Wokalista Korn udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat Księcia Ciemności, Ozzy'ego Osbourne'a.

Korn świętuje obecnie wydanie najnowszej płyty. "The Nothing" jest trzynastym albumem grupy i został wydany 13 września 2019 roku. Tuż po premierze krążka, kapela zagrała promocyjny koncert w Los Angeles. Zespół wykonał trzy utwory z nowej płyty. To najświeższe wydawnictwo Korna od czasu "The Serenity Of Suffering", który ujrzał światło dzienne w 2016 roku. Z okazji promocji "The Nothing" Jonathan Davis udziela wielu wywiadów i odwiedza muzyczne programy. W jednej rozmowie opowiedział o Ozzym Osbournie.

Jonathan Davis wypowiedział się na temat Ozzy'ego Osbournea

Jonathan Davis był gościem specjalnym w programie BBC "The Rock Show With Johnnie Walker". W trakcie części, w której wybiera się "Boga Rocka" wokalista Korn postawił na Ozzy'ego:

Kocham Ozzy'ego. Dzięki niemu wyruszyliśmy w trasę po arenach [...]. Nauczył mnie sporo o muzycznym biznesie [...]. Uwielbiam w Ozzym to, że kiedy słyszysz jakiś jego utwór to w dwie sekundy go rozpoznasz. Black Sabbath pomogło stworzyć heavy metalową muzykę...

Przeczytaj także

Jonathan Davis wspominał, kiedy pierwszy raz usłyszał Ozzy'ego:

Pierwszy raz usłyszałem Ozzy'ego w telewizji, kiedy miałem 12 lub 13 lat... Nie sądziłem, że 10 lat później pojadę z nim w trasę. Jest Księciem Ciemności. Wszystkie rzeczy, które się o nim słyszy, są świetnymi historiami. Kogo obchodzi, czy są prawdziwe.One tworzą całą legendę Ozzy'ego. No i kocham jego głos. Uwielbiam molowe melodie, które wymyśla [...].

Korn zakończył niedawno trasę koncertową po Ameryce Północnej. 13 października kapela ma wystąpić na festiwalu w Sacramento. Zespół nie ogłosił jeszcze planów na 2020 rok.

Zobacz także: Jonathan Davis o wierze w Boga: Nie kupuję tego g*wna

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.