KISS pomylili flagi Australii i Austrii. Zespół został wyśmiany przez fanów [FOTO]

29.06.2022 12:06
KISS pomylili flagi Australii i Austrii. Zespół został wyśmiany przez fanów [FOTO] Fot. TORBEN CHRISTENSEN/AFP/East News

Wpadki zdarzają się każdemu, ale nie wszystkie są sobie równe - przykładem tego jest ekipa zespołu KISS, która pomyliła flagę australijską z austriacką.

KISS wyśmiane - ekipa pomyliła flagi

KISS stało się obiektem żartów i docinków ze strony fanów, kiedy to logo zespołu zostało wyświetlone z australijską flagą, podczas gdy zespół zagrał koncert... w Wiedniu. Wiecie, stolicy Austrii.

Polecamy

Pod koniec imprezy w Wiener Stadthalle w niedzielę 26 czerwca 2022 roku, na ekranie wyświetlono prosty, ale uroczy przekaz "KISS LOVES YOU VIENNA". Fani wychodzili wówczas z areny, więc pożegnanie było jak najbardziej na miejscu. Niestety, grafika zawierała logo grupy z flagą Australii, a nie Austrii. Fan KISS Ben Nguyen podzielił się na Twitterze zdjęciem tego niezręcznego błędu. 

Zobaczcie foto poniżej:

Polecamy

Jak nietrudno się domyślić, 9 tysięcy zgromadzonych na hali fanów KISS po prostu wybuchło śmiechem. Today Times Live podaje, że całość została uznana za idiotyczną, ale nieszkodliwą wpadkę ekipy graficznej grupy. Jak zacytowali jednego z fanów: "Amerykanie i geografia!". 

Na razie zespół nie skomentował tej wpadki publicznie. Wnioskując po tym, jak w mediach zachowuje się Gene Simmons, to nie jesteśmy nawet pewni, czy grupa potrafi się przyznać do błędu. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.