Akcja fanowska na pożegnalny koncert Kiss w Łodzi

03.06.2022 16:31
Kiss Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Sprawdźcie, na czym polega fanowska akcja na dzisiejszym koncercie Kiss.

Kiss zagra swój ostatni koncert już 3 czerwca 2022 roku w Łodzi. Zespół pożegna się ze sceną z przytupem, zapewniając fanom prawdziwą rockową bombę muzyczno - pirotechniczną. Także fani zaskoczą grupę specjalną akcją koncertową, podczas której wszyscy założą charakterystyczne maski KISS. Jedno jest pewne: będzie gorąco!

Polecamy

Akcja fanowska na pożegnalny koncert KISS

Status jednej z największych gwiazd rocka, dziesiątki skandali i oryginalny wizerunek sprawiają, że nie można obok tego "przedsiębiorstwa muzycznego" przejść obojętnie. Dlatego też ostatni koncert KISS w Polsce na pożegnalnej trasie musi mieć godną oprawę. Organizator koncertu, agencja Prestige MJM wraz z partnerem wydarzenia Antyradiem przygotowują akcję fanowską związaną z tak charakterystycznym wizerunkiem zespołu.

FB

Stacja radiowa ogłosiła konkurs na wykonanie maski w stylu członków formacji KISS. Wyłoniła już zwycięski projekt, który został powielony w kilku tysiącach egzemplarzy. Maski będą wręczane uczestnikom łódzkiego koncertu, którzy zakupili bilety na płytę. Projekty na odwrocie zawierają informację z prośbą, aby założyć je dopiero na jednym z najbardziej znanych utworów zespołu "I Was Made For Lovin’ You". 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.