KISS zaprezentował sygnowaną maszynę do robienia "Demonicznych Gofrów"

Joanna Chojnacka
08.08.2019 17:00
KISS|undefined Fot. CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Grupa KISS zaproponowała swoim fanom kolejny sygnowany przez zespół gadżet. Tym razem każdy słuchacz zespołu może kupić sobie demoniczną gofrownicę.

Formacja KISS to jedna z najpopularniejszych grup rockowych na świecie. Muzycy poza garścią przebojów mają również na koncie bardzo długą listę zespołowych gadżetów. W oficjalnym merchu KISS poza koszulkami, bluzami czy naszywkami, najwierniejsi fani mogli kupić także scyzoryki, kostki rubika, prezerwatywy czy klapki z wizerunkiem swoich ulubieńców. Oprócz tego muzycy zaproponowali klientom swojego sklepu także okulary przeciwsłoneczne, a teraz przygotowali coś specjalnie dla łasuchów.

KISS stworzył własną gofrownicę

Na oficjalnej stronie KISS w zakładce z oficjalnym merchem zespołu pojawił się nowy gadżet. Jest nim specjalna gofrownica, dzięki której upieczone w niej ciasto będzie zawierało wizerunek Gene'a Simmonsa. W opisie produktu czytamy:

Po rockandrollowaniu przez całą noc możecie zacząć dzień od demonicznego gofra zrobionego za pomocą The Demon Waffle. Dodaj do ciasta świeże jagody, śmietanę i czekoladę lub posmaruj wypieki zwykłym masłem i syropem, a zaczniesz dzień od dobrej nuty. 
Przeczytaj także

Możliwość pichcenia śniadań z grupą KISS kosztuje ich fanów niecałe 40 dolarów. Informacje na stronie zapewniają, że produkt pochodzi z najwyższej półki i przy odpowiednim stosowaniu posłuży jego właścicielom latami. 

gofrownica kiss Fot. Amazon.com
gofrownica kiss 2 Fot. Amazon.com

Zobacz też: Gene Simmons wyjaśnia, dlaczego bilety na koncert KISS są drogie 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.