Kat & Roman Kostrzewski zagrał na diabelskich skrzypcach i grzechotkach w towarzystwie kozy [WIDEO]

Joanna Chojnacka
15.03.2019 12:02
Kat & Roman Kostrzewski |undefined Fot. kadr z wideo/ KAT & Roman Kostrzewski

Na Facebooku grupy Kat & Roman Kostrzewski pojawiło się wideo z wycieczki zespołu na Kaszuby. Muzycy grali na tradycyjnych instrumentach w towarzystwie kozy.

Na początku lutego 2019 roku o grupie Kat & Roman Kostrzewski zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą kolejnych przetasowaniach w składzie zespołu. Okazało się, że miejsce perkusisty formacji zajął Jacek Nowak. Z kolei dotychczasowy bębniarz grupy Kat & Roman Kostrzewski Irek Loth zasilił szeregi Dragona. 1 marca 2019 roku ukazało się dzieło Kata i Romana Kostrzewskiego - płyta "Popiór". Zaledwie dwa tygodnie od premiery krążka, formacja zapowiedziała kolejne wydawnictwo...

Przeczytaj także

Kat & Roman Kostrzewski zagrał na kaszubskich instrumentach

Na oficjalnym profilu grupy Kat & Roman Kostrzewski pojawiło się nagranie z wizyty zespołu na Kaszubach. Co ciekawe na wideo muzycy metalowej formacji ubrali się w regionalne nakrycia głowy i wspólnie z miejscowym muzykiem wykonali utwór na tradycyjnych instrumentach. Roman Kostrzewski chwycił za przedmiot, który najprawdopodobniej jest tzw. diabelskimi skrzypcami, reszta kapeli dobyła grzechotek czy też bębnów pocieranych. Całemu zdarzeniu z zaciekawieniem przyglądała się koza.

Zespół podpisał nagranie sugerując, że pracuje właśnie nad nową płytą. 

Fani metalowej kapeli docenili żart grupy i pochwalili Kata i Romana Kostrzewskiego za dystans do siebie i swojej twórczości, a pod nagraniem przeważają pozytywne komentarze. 

Zobacz też: >>Kat & Roman Kostrzewski na Jarocinie [GALERIA]<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.