Keith Richards: Jestem gotowy, by nagrać album z The Rolling Stones

Magda Słomka
05.06.2015 15:49
Keith Richards: Jestem gotowy, by nagrać album z The Rolling Stones Fot. Brian Rasic / Rex Features / East News

Gitarzysta twierdzi, że zespół znajdzie czas na nową płytę. W jakiej formie są muzycy?

Chcielibyście posłuchać nowych kawałków The Rolling Stones? Kto by nie chciał! Okazuje się, że to możliwe... i to całkiem niedługo. Skąd wiemy? Wszystko za sprawą wywiadu, jakiego udzielił Keith Richards. Muzyk zdradził w nim, że jest gotowy, aby wejść do studia i zacząć pracować nad nową płytą kapeli.

Zabawne, że o tym wspominasz. W ubiegłym tygodniu rozmawialiśmy na ten temat z zespołem. Słowo studio padło z naszych ust kilka razy. Powiedziałem chłopakom: Znajdźmy więc czas. Ja jestem gotowy.

To nie pierwsze przecieki na temat nowego krążka The Rolling Stones. Keith Richards już wcześniej uchylił rąbka tajemnicy na temat tego, czy zespół planuje wejść do studia, czy nie.

Okazuje się też, że płytowe plany ma także wokalista The Rolling Stones, Mick Jagger. Artysta przyznał, że czuje się dobrze i jest gotowy nagrać kolejny krążek.

Czasami na początku trasy koncertowej człowiek jest, jakby to powiedzieć, obolały. Ale teraz jestem w dobrej formie. Najważniejsze, żeby nie dać się zwariować i wiedzieć, co robić, aby nie przesadzić. Bycie w zespole to jak bycie w jakiejś strasznej drużynie futbolowej.

Dodajmy, że Stonesi są teraz w trasie koncertowej po Ameryce Północnej. W sieci można znaleźć kilka filmów z koncertów.

Co Wy na to? Chcielibyście mieć w swojej kolekcji nową płytę The Rolling Stones?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.