Kerry King zastąpi Arayę wokalistą Pantery i będzie kontynuował karierę Slayera?

23.03.2020 14:56
Kerry King|undefined Fot. Rex Features/East News

Według najnowszych plotek Slayer być może odrodzić się w nowym składzie. Muzycy planują powrócić na scenę z wokalista Pantery na wokalu?

Grupa Slayer po niemal 40 latach postanowiła pożegnać się z fanami. Muzycy skorzystali z rady Grzegorza Markowskiego i zeszli ze sceny niepokonani. Zespół ruszył w obszerną, pożegnalną trasę koncertową, podczas której miał okazję zagrać dla wielbicieli z całego świata po raz ostatni. Z fanami w Polsce grupa żegnała się aż dwa razy. Muzycy przyjechali do naszego kraju na koncert do Łodzi oraz Gliwic. Jednak od niedawna krążą plotki, że być może pożegnalna trasa wcale nie będzie końcem Slayera.

Slayer: Kerry King wymieni Arayę na Phila Anselmo

Najnowsza z niepotwierdzonych teorii sugeruje, że gitarzysta i lider grupy, Kerry King planuje kontynuować działalność thrashmetalowego giganta. Według plotki muzyk wymieni wokalistę. Toma Arayę miałby zastąpić lider Pantery, Phil Anselmo.

Przeczytaj także

Teoria wzięła się z wymiany zdań na jednym z portali społecznościowych. Perkusista Slayera, Paul Bostaph i jego kolega po fachu - Jason Bittner znany z Overkilla rozmawiali o projekcie, który miał powstać po rozwiązaniu Slayera.

Jeden z użytkowników spytał Bostapha o nowe projekty muzyczne. Perkusista tajemniczo odpowiedział:

Tak! Szykujemy coś z moim przyjacielem, który jest wam bardzo dobrze znany. Macie trzy strzały.

Jason Bittner odpisał na wiadomość z wyraźnym przekonaniem:

Kerry, Gary and Anselmo. Daj spokój, wszyscy już wiedzą, co jest grane.

Bittnerowi oczywiście chodzi o Phila Anselmo, Kerry'ego Kinga i Gary'ego Holta, który również udzielał się w Slayerze, a aktualnie gra w grupie Exodus. W wiadomościach nie pojawiła się informacja, kto mógłby zająć miejsce basisty w składzie. Czy plotki się potwierdzą, a Slayer będzie kontynuował działalność, a może muzycy planują całkiem nowy projekt? Wkrótce pewnie się przekonamy.

Zobacz też: Rihanna walczy z koronawirusem. Przekazała fortunę na walkę z pandemią 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.