Kim jest Paul Rollins, znany perkusista i gitarzysta? Wpadka w Kole Fortuny na TVP2

Justyna Kierzkowska
19.11.2017 15:31
Kim jest Paul Rollins, znany perkusista i gitarzysta? Wpadka w Kole Fortuny na TVP2 Fot. kadr z wideo

W odcinku programu wyemitowanym 19 listopada 2017 wydarzyło się coś, przy czym fani rocka mogą jedynie łapać się za głowy. Albo za inne części ciała.

Telewizja Polska postanowiła w nowej ramówce powrócić do korzeni. Od 10 września 2017 w niedziele o 14:40 ponownie można oglądać odświeżoną wersję programu Koło Fortuny. W roli prowadzącego występuje piosenkarz Rafał Brzozowski. Widzowie, którzy zasiedli przed telewizorami w niedzielę 19 listopada 2017, mieli okazję poznać niezbyt popularnego do tej pory gitarzystę i perkusistę. Kim jest tajemniczy Paul Rollins?

Uczestnicy mieli za zadanie zmierzyć się z hasłem złożonym z 4 słów z kategorii muzyka. Czas mijał, kolejne litery pojawiały się na ekranie i widać już było, że chodzi o „gitarzystę i perkusistę”. Na ekranie znajdowały się także litery z pierwszych dwóch słów - _ _ _ L   _  O L L _ I N S. W końcu jeden z uczestników postanowił odgadnąć hasło. Według niego chodziło o... Paula Rollinsa. Niestety, jak można było przewidzieć, odpowiedź okazała się nieprawidłowa. Chodziło bowiem o Phila Collinsa, którego utwór „In the Air Tonight”, wydany w 1980 roku, zaśpiewał dla publiczności Rafał Brzozowski. Poprawne hasło brzmiało „Phil Collins - gitarzysta i perkusista”.

Co ciekawe, na stronie bandmix.co.uk, która powstała po to, aby pomóc wspólnie odnaleźć się muzykom i zespołom, znajduje się profil gitarzysty Paula Rollinsa z Birmingham. Zespół, poza Paulem, tworzy również basista Mark, a jako swoje inspiracje podaje twórczość Guns N' Roses, Velvet Revolver, ACDC, Metalliki, Killswitch Engage i Led Zeppelin. Może ktoś z Was jest chętny, by dołączyć do kapeli? Według opisu muzycy wciąż szukają wokalisty i perkusisty...

A jeśli nadal nie możecie przeżyć wpadki z Paulem Rollinsem na osłodę posłuchajcie 70-minutowego remixu wejścia perkusji w „In The Air Tonight” Phila Collinsa.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.