Kim jest nowa basistka Ghost?

Aleksandra Degórska
20.09.2016 10:02
|north Fot. kadr z wideo

W szeregach pojawił się nowy Bezimienny Ghoul, a nawet Ghoulica... Plotki głoszą, że jest to basistka, która od dłuższego czasu jest zaprzyjaźniona ze szwedzką kapelą.

16 września 2016 roku Ghost wydał nową EP-kę zatytułowaną „Popestar” i podzielił się klipem do utworu „Square Hammer”. Zespół wybrał się w trasę koncertową promującą nowe wydawnictwo. W składzie kapeli pojawiła się jednak po raz pierwszy kobieta i oczywiście fani już plotkują na temat tego kim jest tajemnicza basistka.

Ghost skrzętnie ukrywa swoją tożsamość, choć pod koniec 2015 roku Tommy Victor, gitarzysta Danziga i frontman grupy Prong, udostępnił zdjęcie, na którym fani zobaczyli twarz wokalisty Ghost bez charakterystycznego makijażu. Papa Emeritus III to prawdopodobnie Tobias Forge, muzyk grup Magna Carta Cartel, Repugnant i Subvision.

Teraz kolejną zagadką jest nazwisko nowej basistki. Widzowie zauważyli, że na scenie jeden z Bezimiennych Ghouli ma kobiecą figurę. Mówi się, że może chodzić tutaj o byłą basistkę White Zombie, która grała w kapeli przez 11 lat - Sean Yseult. Niektórzy twierdzą, że nowym nabytkiem grupy Ghost jest Linnéa Olsson, która grała w The Oath.

Zobaczcie panią w akcji:

Co więcej jeden z fanów zrobił fotografię zespołowi, gdy formacja rozdawała autografy. Na zdjęciu widać dłonie basistki i tatuaż na środkowym palcu. Kim może być ta kobieta?

Nie jest to pierwsza taka sytuacja, gdy plotkuje się na temat nowego członka zespołu. Jeszcze w 2015 roku zauważono, że zmienił się perkusista kapeli. Zaczęto spekulować, że na jednym koncercie na scenie pojawił się też Dave Grohl. Muzyk został producentem i zagrał na kilku utworach na EP-ce zespołu z coverami „If You Have Ghost”, z tego też powodu pojawiły się tego typu plotki.

Nie od dziś wiadomo, że Ghost to jedna wielka tajemnica. Zadziwiające, że w czasach kiedy większość muzyków chce być na świeczniku, ci artyści ukrywają swoją twarz i mają zdanie innych w głębokim poważaniu. Niektórzy żartują, że nowa basistka to Dave Grohl... ze sztucznym biustem. Ghost jak zwykle podszedł do tej sprawy z przymrużeniem oka.

Jak sądzicie, kim może być nowa basistka zespołu Ghost?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.