Kirk Hammett i jego owocowe hobby

Małgorzata Wierzejewska
08.08.2015 19:34
Kirk Hammett i jego owocowe hobby Fot. EDV / Splash News/ East News

Zastanawialiście się kiedyś, co znani artyści robią w kuchni? Jeśli tak, możecie to sprawdzić na przykładzie gitarzysty zespołu Metallica. Nie uwierzycie!

Brzoskwinie, figi i wiśnie, a nawet granaty czy jabłka. To obok nich Kirk Hammett nie przejdzie obojętnie. Mało tego, muzyk potrafi podnieść taki zagubiony owoc z ziemi! Są też pewnie inne, o których śni po nocach, ale chyba boimy się myśleć ;)

Artysta udzielił wywiadu, w którym poproszono go, aby powiedział o sobie coś, co „zmiecie fanom mózgi”. I powiedział.

W Kalifornii mamy bardzo dużo owocowych drzewek. Każdego roku obserwuję, jak brzoskwinie z nich spadają i zjadają je robaki. Jakieś cztery lata temu powiedziałem „dość”!

To oznaczało nic innego jak to, że gitarzysta zespołu Metallica postanowił zbierać owoce i... robić z nich przetwory!

Pakuję do puszek wiśnie, figi i brzoskwinie. Robię z nich na przykład dżemy. Robię też galaretki z jabłek i granatów. Daję je znajomym, jako prezent, na przykład na Gwiazdkę albo jakieś inne specjalne okazje.

A to ładnie. My od zawsze wiedzieliśmy, że dłonie gitarzystów potrafią zdziałać cuda, ale żeby coś takiego! ;)

Tymczasem Kirk Hammett i Metallica pracują nad 10. studyjnym krążkiem grupy. Gitarzysta przyznał, że fani mogą mieć wrażenie, że stanęli w miejscu, ale nie jest to prawdą.

Może się wydawać, że nic nie robimy, ale naprawdę dużo czasu spędzamy w studio. Nagrywany, pracujemy nad muzyką. Nic innego nie robimy od miesiąca.

No właśnie, jeśli chodzi o pracę nad płytą to mamy nadzieję, że dżemowe hobby Kirka Hammetta zeszło na dalszy plan.

Zjedlibyście przetwory od gitarzysty Metalliki?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.