Korn wydał singiel ''Start the Healing'' i zapowiedział nowy album. Kiedy ukaże się płyta? [WIDEO]

12.11.2021 12:13
Korn Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Posłuchajcie, jak brzmi najnowszy singiel Korna, który zapowiada nadchodzący krążek. Premiera odbędzie się w 2022 roku.

W końcu fani otrzymali nowy utwór Korna. Zespół podzielił się piosenką ''Start the Healing'' i jest to pierwszy nowy kawałek od wydania 13. albumu ''The Nothing'' z 2019 roku. Jak brzmi nowość od Korna i kiedy pojawi się kolejna płyta?

Polecamy

Korn wydał singiel ''Start the Healing'' i zapowiedział nowy album. Kiedy ukaże się płyta? [WIDEO]

Zanim pojawił się nowy utwór, Korn udostępniał krótkie wideo z napisem 11:11. Okazało się, że to data premiery nowego singla ''Start the Healing'', który zapowiada nadchodzący album. Do piosenki nakręcono specjalny klip w reżyserii Tima Saccentiego. Posłuchajcie, jak brzmi ten kawałek.

Najnowszy album Korna pojawi się już niedługo, bo 4 lutego 2022 roku. Sprawdźcie, jakie utwory trafią na krążek ''Requiem''.

Korn ''Requiem": Tracklista

  1. Forgotten
  2. Let The Dark Do The Rest
  3. Start The Healing
  4. Lost In The Grandeur
  5. Disconnect
  6. Hopeless And Beaten
  7. Penance To Sorrow
  8. My Confession
  9. Worst Is On Its Way

Z uwagi na COVID i wiążące się z pandemią restrykcje jak zakaz koncertów, album ''Requiem'' powstał inaczej niż większość płyt Korn. Tym razem muzycy mieli czas i spokój, by tworzyć bez presji. Zaowocowało to większą artystyczną otwartością oraz śmiałością do eksperymentów. 

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Korn zagra w Polsce w 2022

Nowe utwory na pewno usłyszymy na nadchodzącym występie kapeli. Korn ma zaplanowany koncert w Warszawie 31 maja 2022. Kapela była zmuszona przenieść swój koncert z powodu pandemii koronawirusa.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.