Krist Novoselic na akordeonie w „Sweet Child O’ Mine”

Magda Słomka
18.05.2015 14:37
Krist Novoselic na akordeonie w „Sweet Child O’ Mine” Fot. kadr z wideo

Basista zespołu Nirvana wystąpił na jednej scenie z Duffem McKaganem, byłym członkiem Guns N’ Roses. Muzycy zagrali cover w nietypowej formie...

Duff McKagan i Krist Novoselic spotkali się 17 maja 2015 roku w Neptune Theatre w Seattle. Posłuchajcie, jak zaprezentowali „Sweet Child O’ Mine” w wersji instrumentalnej!

Wydarzenie miało miejsce z okazji promocji drugiej książki McKagana zatytułowanej „Jak być mężczyzną (i inne złudzenia)”. Artyści oprócz zagrania radosnej wersji hitu Guns N' Roses, debatowali o życiu, muzyce i polityce. Premiera publikacji odbyła się 12 maja 2015 roku. Jest to zbiór felietonów, które Duff publikował przez pięć lat w kolumnie „How to Be a Man” gazety „Seattle Weekly”. O czym opowiada lektura?

To mój przewodnik po rzeczach, których nauczyłem się w życiu – o byciu tatą, o byciu mężem, graniu w rockowej kapeli. To taki przewodnik pół żartem, pół serio. Jest tam wszystko, różne historie. Mam nadzieję, że będzie to zabawna książka.

W książce znajdziecie także fragment o spotkaniu z Seymourem Hoffmanem i jego śmierci...

Jak podobał się Wam ten wesoły występ?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.