Krzysztof Zalewski i jego supergrupa zmierzy się z Beatlesami. Zobaczcie specjalny projekt Disney+

09.06.2022 16:12
Krzysztof Zalewski i jego supergrupa zmierzy się z Beatlesami. Zobaczcie specjalny projekt Disney+ Fot. materiały prasowe/Disney+

Już 14 czerwca 2022 roku w Polsce ruszy platforma Disney+. Z tej okazji firma podjęła współpracę z Krzysztofem Zalewskim, w ramach której powstał bardzo ciekawy projekt.

Krzysztof Zalewski kontra Beatlesi w programie specjalnym Disney+

Misja jest prosta: odwzorować legendarny i ostatni koncert grupy The Beatles z 1969 roku, który odbył się na dachu siedziby Apple Corps w Londynie. To właśnie tym wydarzeniem zajął się Peter Jackson w głośnej serii dokumentalnej "The Beatles: Get Back", którą będzie można zobaczyć wyłącznie w Disney+.

Polecamy

"Zajarana" ekipa w składzie: Krzysztof Zalewski, Kev Fox, Emade, Tomek Ziętek i Smolik, stanęła przed trudnym zadaniem. Próby choreograficzne, przygotowanie garderoby z epoki, poszukiwanie "idealnego" dachu, ale przede wszystkim próba zmierzenia się z legendą jednego z najbardziej wielbionych kwartetów wszech czasów!

Rezultat ich zmagań można zobaczyć w specjalnym materiale wideo przygotowanym na start Disney+ już teraz:

Polecamy

Jak w oficjalnym oświadczeniu mówi Zalewski:

Ten film to muzyczny dramat psychologiczny z elementami horroru. Opowiada o tym, do czego może doprowadzić obsesyjna miłość... Miłość do Beatlesów oczywiście.

A już 13 czerwca odbędzie się wyjątkowy koncert supergrupy, który będzie można zobaczyć LIVE w mediach społecznościowych Zalewskiego. Usłyszymy legendarne utwory grupy The Beatles w wykonaniu Krzysztofa Zalewskiego, Keva Foxa, Emade, Tomka Ziętka i Smolika:

Przypominamy, że platforma Disney+ ruszy w Polsce już 14 czerwca 2022 roku. To tam będziemy mogli obejrzeć dokument "The Beatles: Get Back". Film trzykrotnego zdobywcy Oscara Petera Jacksona zabiera w podróż w czasie do kameralnych sesji nagraniowych w przełomowym momencie dla świata muzyki. Ujęcia pochodzą ze stycznia 1969 roku, a film zmontowany został z ponad 60 godzin niepokazywanego dotąd materiału i z ponad 150 godzin niewydanych i odrestaurowanych nagrań. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.