Kto znajduje się na okładce płyty „For Crying Out Loud” Kasabian?

Aleksandra Degórska
26.04.2017 11:24
|north Fot. LFI / Photoshot / Reporter / East News

Sergio Pizzorno zdradził, dlaczego kapela zdecydowała się na taką dziwaczną okładkę najnowszej płyty.

Nowy album Kasabian, „For Crying Out Loud”, to według zapowiedzi najlepszy materiał zespołu w jego dotychczasowej karierze. Autorem wszystkich kompozycji jest Sergio Pizzorno i płyta ukaże się 28 kwietnia 2017. Po bardziej elektronicznym kierunku obranym na poprzednim albumie „48:13” zespół postanowił nagrać prawdziwie gitarowy krążek

Najnowszy longplay został opatrzony ciekawą okładką, na której widnieje mężczyzna z dorysowanymi łzami.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Serge Pizzorno postanowił opowiedzieć o tym, dlaczego kapela zdecydowała na taką okładkę oraz tytuł nowego wydawnictwa:

Na zdjęciu widnieje nasz techniczny Rick Graham, który jest z nami od 12 czy 13 lat. Często używa słów „for crying out loud” (pol. na litość boską). Jest starym, zrzędliwym facetem, ale również najwspanialszym człowiekiem jakiego kiedykolwiek spotkasz, zna mnóstwo ciekawych historii z przeszłości. Widział sporo rzeczy i więcej podróżował niż cała reszta.

Muzyk przyznał, że okładka to podziękowanie koledze:

Chciałem naprawdę go unieśmiertelnić. Oglądałem wywiad z Francisem Baconem, który powiedział, że rysuje tylko znajomych ludzi, bo zna ich twarze. Okładka jest sposobem na to, by wprowadzić ludzi do naszego świata. Podoba mi się pomysł, że na naszej płycie jest ten 70-leni mężczyzna, jest w tym coś pięknego.

Pierwszym oficjalnym singlem z nowego wydawnictwa jest kawałek „You’re In Love With A Psycho”. Wcześniej poznaliśmy numer „Comeback Kid”, który pojawił się na ścieżce dźwiękowej gry FIFA 17 i znajdziemy go również na nowym wydawnictwie.

Posłuchajcie, jak prezentuje się najnowszy kawałek For Crying Out Loud”:

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.