Która płyta Iron Maiden jest najlepsza?

Magda Słomka
25.09.2015 11:09
Która płyta Iron Maiden jest najlepsza? Fot. materiały prasowe, Antyradio.pl

Wasze zdanie się dla nas liczy! Jesteśmy ciekawi gustu czytelników Antyradio.pl. Jaka jest Wasza opinia na temat twórczości Iron Maiden? Odpowiedzcie za pomocą sondy!

Bruce Dickinson postanowił podzielić się swoim zdaniem na temat pierwszego albumu Iron Maiden zatytułowanego po prostu „Iron Maiden”. Według wokalisty, który w momencie wydania krążka w 1980 roku nie był jeszcze członkiem kapeli, album „brzmi jak gówno”.

Artykuł dotyczący tej opinii wzbudził falę krytyki. Pojawiło się także kilka przychylnych komentarzy na temat wypowiedzi Dickinsona...

Zaciekawiliście nas, w związku z tym postanowiliśmy stworzyć dla Was sondę!

Odpowiedzcie na jedno krótkie pytanie – która płyta Iron Maiden jest najlepsza? Ostateczne wyniki sondy podamy Wam w piątek, 2 października 2015 roku. Macie tydzień na wyrażenie swojej opinii!

Wyniki głosowania

Znamy już wyniki Waszego głosowania. Według Was to „Seventh Son of a Seventh Son” jest najlepszą płytą Iron Maiden! Drugie miejsce zajął album „Brave New World, zaś na trzecim miejscu uplasował się krążek „The Number of The Beast”. Za to „Killers” nie dostał ani jednego głosu...

A jak rozłożyły się pozostałe głosy?

Sond IM

Już wkrótce kolejne sondy!

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.