Kult z klipem do singla "Wiara". Utwór mocno uderza w Kościół [WIDEO]

15.06.2021 11:58
Kazik Staszewski z Kultu Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy teledysk zespołu Kult.

Całkiem niedawno, bo 28 maja 2021 roku Kult wydał swój najnowszy krążek zatytułowany "Ostatnia Płyta". Mimo nazwy, nie jest to ostatni krążek zespołu. Na pierwszy singiel promujący to wydawnictwo wybrano mocny utwór "Wiara". Teraz Kult pokazał teledysk do tego utworu, w którym nie zabrakło oczywiście odniesień do kościoła.

Polecamy

Kult pokazał klip do singla "Wiara". Minimalistyczny teledysk uderza w Kościół [WIDEO]

Za wideo odpowiada Kuba Jędrzejewski. Klip jest czarno-biały, oprócz muzyków kapeli widzimy nowego saksofonistę zespołu, Mariusza Godzinę, który przebrany za księdza wykrzykuje słowa Kazika z ambony. W tekście padają m.in. słowa: "Facet w sukience, co kocha dzieci? Niejedna głowa, za to poleci. Lub nie poleci, bo do kościoła, żaden papuga, dotrzeć nie zdoła.". Zobaczcie, jak prezentuje się nowy klip Kultu:

Kult będziemy mogli zobaczyć na żywo w Krakowie. Zespół zagra plenerowy koncert 27 sierpnia 2021. Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży w cenie od 120 zł do 160 zł.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.