Kup legginsy od zespołu Mastodon!

Magda Słomka
12.05.2015 13:08
Kup legginsy od zespołu Mastodon! Fot. shop.mastodonrocks.com

Pamiętacie czerwone szorty „Asstodon”? Mastodon poszedł dalej i wypuścił także linię legginsów sygnowanych nazwą zespołu.

Legginsy to takie śliskie rajtuzy z dodatkową możliwością wyjęcia z nich stóp i przyodziania skarpetek. Często niestety bywają mylone ze spodniami...

Amerykańska kapela postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom wielbicieli ciężkich brzmień oraz obciśniętych pośladków. Najwyraźniej szorty to za mało... Za długie kolorowe gacie zapłacicie 40 dolarów i kupicie je na oficjalnej stronie sklepiku zespołu Mastodon.

Temat przewodni projektu to okładka płyty „Once More ‘Round the Sun”, czyli 6. studyjnego krążka kapeli wydanego 24 czerwca 2014 roku. Jej twórcą jest Skinner – artysta z Oakland, który określa swoje prace jako „psychodeliczny koszmar”.

mastodon_cover

Jak basista i wokalista grupy, Troy Sanders, wypowiadał się o niej tuż przed premierą?

To z pewnością będzie dzieło sztuki. Otworzy ludziom oczy i będzie uderzające, jakby z innego wymiaru. Nasza muzyka także oscyluje wokół tej idei – ważne, zabrać słuchacza na inną planetę za pomocą piosenek.

Teraz możecie założyć „psychodeliczny koszmar” na swoje pośladki! I wcale nie musicie mieć na głowie trwałej i słuchać disco, żeby móc bezkarnie nosić legginsy. Wszystko dzięki zespołowi Mastodon!

Zespoły wymyślają coraz więcej ubraniowych gadżetów, tymczasem firmy odzieżowe jak H&M czy Diesel lubują się w tworzeniu kubraczków z naszywkami z logo nieistniejących kapel...

Podobają Wam się metalowe legginsy?

Legginsy męskie - nieco kontrowersyjne ale bardzo wygodne

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.