Lars Ulrich żartuje sobie, kto mógłby zagrać członków Metalliki w filmie

15.09.2020 09:51
Lars Ulrich|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Perkusista Metalliki w jednym z ostatnich wywiadów żartował o filmowej biografii zespołu. Wymienił osoby, które mogłyby zagrać członków grupy.

Po ogromnym sukcesie komercyjnym fabularyzowanej biografii Freddiego Mercury'ego i Queen - "Bohemian Rhapsody" coraz więcej zespołów decyduje się na współpracę z filmowymi twórcami. Produkcje fabularne, w przeciwieństwie do dokumentów, cieszą się większą popularnością wśród widzów, są częściej zauważane przez krytyków i promowane w mediach. Jednak mają też swoje minusy.

Kto mógłby zagrać Metallikę w filmie o zespole?

Jak zauważył w jednym z ostatnich wywiadów Lars Ulrich, przy tego typu produkcjach trudno przekazać stuprocentową prawdę o wydarzeniach z danego czasu. Stąd wątpliwości muzyka czy Metallica powinna kiedykolwiek zdecydować się na podobną współpracę.

Przeczytaj także

Jednak od niewinnych rozmów do kontraktu z twórcami filmowymi jeszcze daleka droga, dlatego perkusista Metalliki nie szczędził sobie żartów o ewentualnej biografii zespołu na dużym ekranie.

W rozmowie z portalem Collider, Ulrich zapytany o film na temat historii Metalliki powiedział:

Cóż, potrzebowaliby półtorametrowego, małego, łysiejącego gościa. Żartujemy z tego, ponieważ był czas, kiedy pytano nas o to, kto mógłby zagrać Metallikę przez trzy miesiące w wielu wywiadach.

Okazuje się, że muzycy już wybrali. Zgodnie z relacją Larsa, w jego osobę miałby się wcielić James Spader, znany z seriali takich jak "Orły z Bostonu", "The Office" czy "Czarna lista". Jamesa Hetfielda powinien zagrać... lew z Czarnoksiężnika z krainy Oz, ponieważ wyglądają identycznie. Natomiast w Kirka Hammetta powinien wcielić się nikt inny jak sam... Carlos Santana.

Ulrich podkreślił, że wymyślając swoje typy, panowie świetnie się bawili, jednak co chwila zadawali sobie pytanie, o jakim okresie mają myśleć. Czy wybierać aktorów sugerując się własnym wyglądem sprzed lat, a może celować do artystów, którzy są podobni do zespołu teraz? Tak czy inaczej, słowo się rzekło.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.