Lars opowiedział o line-upie swojego wymarzonego festiwalu. Kto by na nim zagrał?

03.02.2021 17:35
Lars Ulrich Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

W jednym z ostatnich wywiadów perkusista Metalliki, Lars Ulrich fantazjował o swoim wymarzonym festiwalu. Wymienił 6 artystów, których chciałby na nim zobaczyć.

Lars Ulrich udzielił jakiś czas temu wywiadu dla "The Guardian". Jedna z kwestii, która została poruszona podczas rozmowy to wymarzony skład na festiwalu perkusisty. Muzyk jako ogromny fan grania na żywo nie miał problemu z wytypowaniem swoich faworytów. Opowiedział, kogo chciałby zobaczyć w wymarzonym line-upie.

Lars Ulrich o wymarzonym festiwalu. Kto by na nim zagrał?

Headlinerem imprezy byłaby grupa AC/DC na wokalu z Bonem Scottem. Ulrich przyznał, że widział koncerty zespołu aż sześć razy i twierdzi, że wokalista był najlepszym frontmanem wszechczasów, a cała kapela to chodząca definicja rock n' rolla.

Oczywiście na wymarzonym festiwalu Ulricha nie mogło zabraknąć jego idoli z dzieciństwa - Deep Purple. Lars chciałby zobaczyć kapelę w kultowym składzie Gillan, Glover, Blackmore.

Polecamy

Oprócz tego w zestawie musiałby się znaleźć zespół Rage Against The Machine. Jak twierdzi Ulrich:

Ciągnie mnie do kapel, które są impulsywne, niebezpieczne, nieprzewidywalne. RATM to ma.

Kolejna grupa na liście to Oasis. Lars chciałby obejrzeć ich występ z okresu, w którym relacje w zespole nie były jeszcze napięte i napędzała go tylko muzyka.

W zestawie nie mogło też zabraknąć Guns N' Roses. Metallica koncertowała z grupą w 1992 roku, Lars wspomina dobrze te czasy aż do tej pory i uważa, że kapela jest doskonała i nie da się nią znudzić.

Wymarzony line-up Ulricha zamyka Bob Marley & The Wailers. Perkusista twierdzi, że żadna muzyka nie jednoczy publiki z artystami na scenie, jak ta grana przez zespół.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.