Lenny Kravitz zgubił swoje okulary i prosi fanów o pomoc w odzyskaniu ich

24.09.2019 12:45
Lenny Kravitz|undefined Fot. . shutterstock.com

Lenny Kravitz zwrócił się do fanów o pomoc w odnalezieniu okularów, które zgubił po ostatnim koncercie na trasie.

21 września 2019 roku Lenny Kravitz wystąpił w Shrine Auditorium w Los Angeles. Po koncercie muzyk zorientował się, że nie ma przy sobie swoich ulubionych okularów. Akurat ta para miała dla gitarzysty ogromną wartość sentymentalną. Muzyk w desperacji postanowił zwrócić się do fanów i poprosić ich o pomoc. Artysta udostępnił informację na Twitterze.

Lenny Kravitz zgubił swoje okulary i prosi fanów o pomoc w odzyskaniu ich

W poniedziałek, 23 września 2019 roku, Lenny Kravitz udostępnił na Twitterze swoje zdjęcie w swoich zgubionych okularach. Muzyk napisał:

Zgubiłem parę tych okularów po koncercie w Los Angeles w Shrine. Mają dla mnie ogromną wartość sentymentalną, są wintydżowe i należały do członka mojej rodziny. Mam nadzieję, że je odzyskam. Jeśli macie jakiekolwiek informację proszę o wiadomość na maila: kravitzglasses@gmail.com.

Lenny Kravitz bardzo często występował w tej parze. Był w nich również na gali MTV VMA 2019. Internauci od razu odpowiedzieli na prośbę muzyka. Fani pisali komentarze, które zagrzewały innych do pomocy w szukaniu okularów.

Przeczytaj także

21 września 2019 roku Lenny zagrał ostatni koncert na trasie "Raise Vibration Tour". Muzyk rozpoczął tournee 21 sierpnia 2019 roku koncertem w Wirginii.

Zobacz także: Lenny Kravitz zagrał koncert w Krakowie [RELACJA + GALERIA]

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.