Liam Gallagher jest przekonany, że jego brat Noel już go nie lubi

13.09.2019 11:52
Liam Gallagher |undefined Fot. . OLI SCARFF/AFP/East News

Liam i Noel to bracia, którzy grali razem w Oasis. Coś ich jednak poróżniło i w 2009 roku nastąpił koniec słynnej kapeli.

W wywiadzie dla magazynu El Pais’ Icon, Liam Gallagher wypowiedział się na temat sporu, który dotyczy jego i Noela. Muzyk zdradził, że jest przekonany, że brat już go nie lubi. Napięcie między rodzeństwem rosło już od 2009 roku. Podobno na trasie koncertowej doszło nawet do rękoczynów. Liam miał zamachnąć się na Noela gitarą, którą trzymał jak topór. Niedługo po tym wydarzeniu zespół się rozpadł i od tego momentu żaden z braci nie chce słyszeć o reaktywacji Oasis. 

Liam Gallagher jest przekonany, że jego brat Noel już go nie lubi

Okazuje się, że sporo osób pyta Liama o powrót słynnej kapeli. Ten jednak nie jest do końca pewien, czy brat go dalej kocha:

Ludzie mnie cały czas pytają o powrót Oasis. To nie wygląda najlepiej... Zaczynam wierzyć, że Noel mnie nie lubi. Zawsze myślałem, że kiedy się ze mną droczy to tylko żartuje... myślałem, że naprawdę mnie kocha. Teraz mam poczucie, że mnie nie lubi. Szkoda. Kocham go.

Przeczytaj także

Jak podaje NME, Gallagher dodał po chwili, że nie wie, o co może chodzić jego bratu:

Noel jest teraz w swoim świecie. Nie wiem, o co chodzi temu gnojkowi. Nie jest zadowolony z kosmicznego popu. Nie jest zadowolony z bycia liderem. Nie jest zadowolony z posiadania takiej ilości pieniędzy. Nie jest nawet zadowolony ze swojej pięknej dziewczyny. Nie jest zadowolony ze swoich 80 milionów funtów. Nie jest zadowolony w ogóle. No to co go uszczęśliwi? Skończy na graniu w barach [...].

Wygląda na to, że bracia nie potrafią dojść do porozumienia. Ciekawe, czy kiedyś się pogodzą. Jeszcze w czerwcu 2019 roku Noel Gallagher nazywał Liama "grubasem w wiatrówce". Muzyk obiecał również, że nigdy nie wystąpi w Oasis.

Zobacz także: Noel Gallagher wyzywa Liama od grubasów i obiecuje, że nigdy nie zagra z Oasis

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.