Madonna stwierdziła, że sama zrobi swoją biografię, żeby "nie wpaść w ręce mizoginów"

29.07.2022 14:56
Madonna stwierdziła, że sama zrobi swoją biografię, żeby "nie wpaść w ręce mizoginów" Fot. Invision/Invision/East News

Królowa Popu stwierdziła ostatnio, że nie ufa hollywoodzkim producentom i postanowiła, że sama zrealizuje film o swoim życiu. Myślicie, że inni artyści pójdą jej śladem?

Madonna boi się, że jej biografię zrobią "mizogini"

Madonna wyjawiła niedawno, że za jej decyzją o zrobieniu filmu biograficznego samodzielnie stał prosty powód - nie chciała, by jej historia i osoba trafiła "w ręce mizoginów", którzy przejęliby władzę nad projektem.

Polecamy

Niedawno Królowa Popu porozmawiała z portalem Variety na temat tego projektu. W trakcie dyskusji wyjawiła, że jest bardzo zaangażowana w film, bo chciała opowiedzieć o swoim życiu sama:

Miałam naprawdę niezwykłe życie, więc muszę zrobić naprawdę niezwykły film. To też swojego rodzaju przeciwdziałanie mizoginii - wiele osób chciało już zrealizować taką produkcję i większości byli to mizogini. Więc postanowiłam zadziałać na własną rękę i powiedziałam: "Jeżeli ktoś ma zrealizować o mnie film, to będę to ja".

Variety podpytało też Madonnę o to, jak idzie jej tworzenie filmu, na co artystka odpowiedziała:

Mam bardzo długi scenariusz, który jest trudny do skrócenia. Jakoś sobie z tym radzę, ale czuję się, jakbym odrąbywała sobie w ten sposób kończyny.

Polecamy

Jak dowiedzieliśmy się w 2020 roku, Królowa Popu nie tylko napisała scenariusz filmu z Diablo Cody (twórczyni "Juno"), ale też wyreżyseruje produkcję o swoim życiu. W roli producentki pojawi się natomiast Amy Pascal ("Pogromcy duchów", filmy o Spider-Manie).

Niedawno dowiedzieliśmy się też, że główna rola najprawdopodobniej trafi do gwiazdy "Ozark", Julii Garner. Podobno zaproponowano jej już nawet angaż, bo dość mocno wygrała casting do roli Madonny. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.