Maneskin morduje swojego frontmana w nowym klipie do "Mammamia" [WIDEO]

20.10.2021 11:09
Maneskin Fot. materiały prasowe Sony Music Polska

Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy teledysk od Maneskin, w którym dzieje się naprawdę sporo.

Maneskin pokazał klip do najnowszego singla "Mammamia" i jak na zespół przystało, nie brakuje ostrych scen, zabójstwa i sporo krwi. Napisany z przymrużeniem oka tekst "Mammamia" opowiada o tym, jak ludzie postrzegają nasze zachowanie, kiedy nasze intencje są zupełne inne. Nowy utwór po raz pierwszy ukazuje ironiczną stronę Maneskin.

Polecamy

Maneskin pokazał klip do singla "Mammamia" [WIDEO]

Wideo do "Maneskin" wyreżyserowane przez Rei Nadal i wyprodukowane przez Prettybird pokazuję zespół wracający z imprezy. Podczas podróży każdy z członków wyobraża sobie w pętli morderstwo na Damiano. Każda wizja dziwnym sposobem kończy się w samochodzie, który jest jedynym prawdziwym obiektem w tym wyimaginowanym świecie.

Sam utwór "Mammamia" bawi się interpretacją faktów i zachowań ludzi, podchodzi do tematu krytycznie i z dystansem. Wideo opowiada o niepowstrzymanej chęci do żartowania z fałszywych oskarżeń, ale z perspektywy relacji między członkami zespołu. To przedstawienie klasycznej rock’n’rollowej kalki, gdzie Victoria, Ethan i Thomas dosłownie chcą się pozbyć swojego aroganckiego frontmana.

Maneskin szybko stał się globalnym fenomenem. Ich utwory "Zitti E Buoni", "I Wanna Be Your Slave" i "Beggin’" sprawiły, że zespół był jednym z najchętniej streamowanych zespół ostatnich miesięcy. Udało im się także zdobyć złote oraz platynowe płyty w wielu europejskich krajach.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.