Marilyn Manson chce oddalenia pozwu Esme Bianco i twierdzi, że inne oskarżenia to "skoordynowany atak"

29.07.2021 10:35
Marilyn Manson chce oddalenia pozwu Esme Bianco i twierdzi, że inne oskarżenia to "skoordynowany atak" Fot. Sputnik/EAST NEWS

Marilyn Manson stwierdził, że oskarżenia ze strony różnych kobiet są "skoordynowanym atakiem" na jego osobę. Wokalista chce również, aby oddalono pozew Esmę Bianco, która oskarżyła go m.in. o gwałt i handel ludźmi.

Marilyn Manson zaprzecza oskarżeniom o napastowania seksualne

Jak podaje TMZ, Marilyn Manson poprosił sąd o oddalenie pozwu, który złożyła przeciwko niemu aktorka z "Gry o tron" Esme Bianco. W tych samych dokumentach wokalista twierdzi, że niedawne oskarżenia o napastowanie seksualne są "skoordynowanym atakiem" przeciwko jego osobie.

Polecamy

Bianco to jedna z wielu kobiet, która oskarżyła Mansona o wykorzystanie seksualne. Pozwała wokalistę w kwietniu 2021 roku, twierdząc, ze ten dopuszczał się napastowania seksualnego, znęcania się fizycznego oraz handlu ludźmi.

Według TMZ, Manson stwierdził, że jej oskarżenia są fałszywe, a pozew powinien zostać oddalony zanim trafi na salę rozpraw. Według niego, Bianco "spędziła miesiące na planowaniu, kombinowaniu i udoskonalaniu jej historii", która w obecnej formie "jest chorą opowieścią, niemającą nic wspólnego z rzeczywistością".

Polecamy

Dalej w dokumentach złożonych przez Mansona możemy przeczytać, że oskarżenia przeciwko niemu dotyczące seksualnych nadużyć są fałszywe. Według wokalisty, wszystkie relacje były "konsensualne", natomiast obecne wydarzenia to "część skoordynowanego ataku". Artysta zaznaczył nawet, że te kobiety "cynicznie i fałszywie próbują zdobyć pieniądze oraz nadużyć ruch #MeToo".

Cała sprawa jest oczywiście rozwojowa i powinna nabrać tempa w nadchodzących miesiącach. 

Oprócz tego, Marilyn Manson odda się w ręce departamentu policji w Los Angeles - tak wynika z umowy między nim a posterunkiem policji w Gilford, gdzie wokalista był poszukiwany listem gończym. Manson miał się dopuścić oplucia fotografa. Za takie zachowanie grozi MAKSYMALNIE rok więzienia i grzywna 2 tysięcy dolarów. Napaść "nie była seksualna w naturze". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.