Marilyn Manson zagrał w Katowicach nowe utwory

Maciej Koprowicz
24.07.2017 11:26
Marilyn Manson zagrał w Katowicach nowe utwory Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Rockowy skandalista wystąpił 21 lipca 2017 w Spodku jako gwiazda Metal Hammer Festival. Polskiej publiczności zaprezentował cztery zupełnie nowe utwory.

Dziesiąty album studyjny Marilyna Mansona ukazać się ma jeszcze w 2017 roku. Początkowo płyta pod roboczym tytułem „Say10” miała trafić do sklepów w walentynki. Artysta przełożył jednak premierę i zmienił tytuł. Krążek ostatecznie nazywać się będzie „Heaven Upside Down”, a dokładna data jego wydania nie jest jeszcze znana.

Manson, który jest w trakcie trasy koncertowej po Europie, już prezentuje swoim fanom nowe piosenki z nadchodzącej płyty. Mogliśmy usłyszeć je także w katowickim Spodku, gdzie amerykański wokalista wystąpił 21 lipca 2017. W setliście znalazły się trzy nowe kompozycje – „Revelation #12”, „We Know Where You Fucking Live” i „SAY10”. Fanom udało się je zarejestrować i umieścić na YouTube. Posłuchajcie trzech utworów z nowej płyty, wykonanych dla polskiej publiczności:

Marilyn Manson wykonał w Katowicach 15 utworów. Podczas Metal Hammer Festival 2017 zagrali również Paradise Lost, Myrkur, Zeal & Ardor, ARRM oraz Percival Schuttenbach. Zobaczcie nasze relacje z tych koncertów w obiektywie Romany Makówki.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.