Marilyn Manson zapowiedział 10. studyjny album

Aleksandra Degórska
19.07.2016 09:46
|north Fot. Daniel DeSlover / imageSPACE / Sipa / East News

Muzyk zdradził co nieco na temat nadchodzącego wydawnictwa. Kiedy ukaże się nowy krążek?

Ostatnia płyta artysty ukazała się w 2015 roku. Mowa tutaj o 9. albumie zatytułowanym „The Pale Emperor”, który zajął 8. pozycję na liście Billboard 200. W końcu nadszedł czas na kolejny krążek i jak się okazało fani nie muszą długo czekać na nowe nagrania.

Marilyn Manson został nagrodzony podczas Alternative Press Music Awards statuetką Icon Award. Podczas wywiadu, którego udzielił po ceremonii, muzyk napisał na dłoni tytuł albumu.

Krążek będzie nosić tytuł „Say10”. Premierę nowego wydawnictwa zaplanowano na 14 lutego 2017 roku.

Jak na razie nie znamy żadnych szczegółów dotyczących tego albumu, miejmy jednak nadzieję, że muzyk dotrzyma słowa i w walentynki będziemy mogli nabyć 10. studyjne dzieło Mansona.

Choć muzyk ma na swoim koncie już sporo nagród, to odbierając statuetkę Alternative Press, którą wręczył mu Twiggy Ramirez, niezwykle ucieszył się z tego wyróżnienia:

Dziękuję wszystkim fanom i Alternative Press, bo jest to jedyna statuetka, którą aktualnie postawię na swoją półkę. To jest najwspanialsza nagroda.

Oczekiwanie na nowy krążek artysty można umilić sobie przesłuchując nagrania Mansona powstałego we współpracy z Shooterem Jenningsem, który wydał w lutym 2016 roku płytę będącą hołdem dla Giorgio Morodera. Marilyn Manson zaśpiewał cover Davida Bowiego zatytułowany „Cat People”. Oryginalnie utwór ukazał się w 1982 roku na soundtracku do filmu o tym samym tytule. Numer pojawił się również na albumie „Let's Dance”.

Marilyn Manson jest obecnie w trakcie letniej trasy koncertowej po Ameryce Północnej wraz ze Slipknotem. Z powodu operacji kręgosłupa Coreya Taylora zespół był zmuszony przełożyć 12 pierwszych występów, a pierwszy z nich miał się odbyć 9 czerwca 2016 roku w Salt Lake City.

Koncertowa machina Slipknota i Marilyna Mansona ruszyła dopiero 28 czerwca 2016 roku w Nashville w stanie Tennessee. Najbliższy występ odbędzie się 19 lipca 2016 w Toronto.

Czekacie na „Say10” od Marilyna Mansona?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.