Mariusz Duda zapowiedział EP-kę Lunatic Soul

Aleksandra Degórska
31.01.2018 12:22
Mariusz Duda zapowiedział EP-kę Lunatic Soul Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Muzyk Riverside w końcu zdradził, jak będzie się nazywać minialbum wydany w ramach jego solowego projektu.

Jeszcze na początku 2018 Mariusz Duda podsumowując 2017 rok zdradził, jak wyglądają jego plany na najbliższą przyszłość. Muzyk wyznał, że przede wszystkim skupi się na 7. studyjnym krążkiem Riverside, jak również będzie pracować nad minialbumem projektu Lunatic Soul.

Przypomnijmy, że 6 października 2017 ukazał się piąty album Lunatic Soul zatytułowany „Fractured”, ale jak widać Duda nie zamierza odkładać tego projektu na bok. Muzyk bowiem zdradził, jaki tytuł będzie nosić ta EP-ka. „Under the Fragmented Sky”, bo taką nazwę wybrano na minialbum, jest już prawie gotowy, zatem niedługo powinniśmy poznać ten materiał. 

Mariusz Duda co rusz informuje swoich fanów o postępach w pracy:

Duda

Co więcej wokalista zdradził, że nowy studyjny krążek Riverside ukaże się już jesienią 2018. Będzie to następca płyty „Love, Fear and the Time Machine” z 2015 roku. Riverside w kwietniu i maju 2017 koncertował w ramach pierwszej części trasy pod hasłem Towards The Blue Horizon Tour. 20 września 2017 muzycy zainaugurowali drugą odsłonę trasy. Zapewne wraz z ukazaniem się kolejnej płyty muzycy zaplanują specjalną trasę koncertową.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.