Mark Hoppus z Blink-182 nagrał cover The Cars w hołdzie dla zmarłego Rica Ocaseka

17.09.2019 15:17
Mark Hoppus|undefined Fot. John Rahim/Music Pics / Rex Feat/EAST NEWS

Wokalista grupy Blink-182 opublikował swój cover utworu "Just What I Needed". Nagrał kompozycję w hołdzie dla zmarłego niedawno lidera The Cars.

Ric Ocasek, lider i wokalista grupy The Cars zmarł 15 września 2019 roku. Muzyk odszedł w swoim domu w Nowym Jorku po walce z chorobami serca. Artysta miał 75 lat. Przez czas działalności muzycznej zdobył szacunek swoich fanów i kolegów po fachu, którzy nie przestają żegnać i wspominać przyjaciela. 

Mark Hoppus z Blink-182 w hołdzie dla Rica Ocaseka

Jeden z nich Mark Hoppus, z Blink-182 postanowił udostępnić swój wcześniej niepublikowany nigdzie cover "Just What I Needed" z repertuaru The Cars. Muzyk przyznał, że nagrał utwór na potrzeby jednego z programów telewizyjnych, jednak nigdy nie został wykorzystany.

Przeczytaj także

Hoppus stwierdził, że nadeszła idealna okazja, aby podzielić się ze światem swoją interpretacją utworu. Dzięki temu muzyk mógł złożyć hołd zmarłemu koledze, którego tak cenił. Wokalista Blink-182 skomentował sytuację słowami:

Kilka lat temu poproszono mnie o nagranie coveru The Cars do programu telewizyjnego. Chcieli coś nastrojowego, dziwnego i mrocznego. Wraz z moim przyjacielem Jamesem Ingramem zrobiliśmy to. Program został zdjęty z anteny tak szybko, że nagranie nigdy nie ujrzało światła dziennego.

Zobacz też: Blink-182 opublikował nowy utwór "I Really Wish I Hated You" 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.