Mashup Iron Maiden i Judas Priest

Robert Skowronski
21.05.2015 09:25
Mashup Iron Maiden i Judas Priest Fot. ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/East News; face to face aktuell/Reporter/East News

Niedaleko od siebie padają muzyczne jabłka Judas Priest i Iron Maiden. Zauważył to youtuber The Taskmaster, który połączył w jedno „The Hellion/Electric Eye" Judasów i „The Wicker Man" Żelaznej Dziewicy. Posłuchajcie!

Tzw. mashupy, nie są obcą formą dla youtuberów. Dla nich nawet połączenie ze sobą brzmienia Avenged Sevenfold z piosenką Katy Perry nie jest żadnym wyzwaniem. Jak zatem udało się pogodzić ze sobą utwory Iron Maiden i Judas Priest? Oto jak brzmi Judas Maiden:

Jeżeli spodobał Wam się mashup stworzony przez The Taskmastera, to zaglądajcie na jego kanał. Jak sam mówi można oczekiwać nowych materiałów w każdym tygodniu:

Nie zajmowałem się swoim kanałem zdecydowanie zbyt długo. Wpadajcie tu w każdy poniedziałek po nowe heavy metalowe mashupy, przynajmniej przez tak długo, aż mi starczy na to sił, czyli co najmniej do lata.

The Taskmaster zaczął swoją działalność już kilka lat temu. Dlatego na jego kanale na Youtube możemy znaleźć całkiem spore zbiory. Wśród nich znajdują się takie perełki, jak połączenie ze sobą kompozycji Megadeth i Metalliki pod postacią Metallideth.

Na Youtube coraz większa liczba osób, która swoje serce oddała metalowemu graniu, prezentuje swoje dokonania. Rob Scallon sukcesywnie przedstawia nam swoje wariacje na temat utworów Metalliki. Słyszeliśmy już m.in. „Battery" przetransponowane na banjo i „Enter Sandman" zagrane od tyłu. Wielu innych artystów doczekało się też wersji swoich piosenek wykonanych na ukulele, np. Motorhead.

Jakie połączenie metalowych kawałków chcielibyście usłyszeć?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.