Menadżer Mansona zerwał z nim współpracę po 25 latach. Znany aktor: "Miał na moim punkcie obsesję"

07.02.2021 10:54
Marilyn Manson Fot. Gabriel Grams/REX/Shutterstock/EAST NEWS

W mediach pojawiają się nowe fakty związane z Marilynem Mansonem. Od muzyka odszedł menadżer, a głos w sprawie zabierają kolejne gwiazdy.

Szum wokół Marilyna Mansona nie cichnie. Niestety nie dotyczy on najnowszej płyty artysty czy kolejnego kontrowersyjnego projektu. Wszystko zaczęło się od oświadczenia aktorki Evan Rachel Wood, która wyznała, że muzyk się nad nią znęcał. Kobieta to niejedyna domniemana ofiara artysty.

Menadżer Marilyna Mansona zrywa współpracę z muzykiem po 25 latach

Manson nie przyznaje się do zarzutów i twierdzi, że doszło do zniekształcenia rzeczywistości. Jednak otoczenie artysty postanowiło opowiedzieć się po stronie domniemanych ofiar. Muzyk został wyrzucony ze swojej wytwórni oraz obsady seriali, w których miał się pojawić. Niepochlebne opinie o Mansonie opublikował Trent Reznor z Nine Inch Nails czy gitarzysta Limp Bizkit. Także asystent Mansona przytoczył przykłady niepokojących zachowań metalowca. Tym razem głos w sprawie zabrał wieloletni menadżer muzyka.

Tony Ciulla pracował z Marylinem Mansonem od 25 lat. Mężczyzna poinformował magazyn Rolling Stone, że zrywa współpracę z muzykiem w trybie natychmiastowym, jednak odmówił szerszego komentarza w sprawie.

Miał na moim punkcie obsesję przez ponad 2 dekady!

Corey Feldman o Marilynie Mansonie

Kolejne oskarżenia wymierzył w stronę Mansona, aktor Corey Feldman. W latach 80. mężczyzna był jedną z najpopularniejszych gwiazd dziecięcych Hollywoodu. Zagrał w produkcjach takich jak: "Gremliny rozrabiają". "Piątek trzynastego IV: Ostatni rozdział" czy "Goonies". W swoim długim wpisie na Instagramie aktor oskarżył Mansona o "wieloletnie psychiczne i emocjonalne znęcanie się".

Feldman zarzucił muzykowi także próbę przerwania jego trzeźwości oraz publiczne upokorzenie.

Marilyn Manosn probował mnie wykorzystać i traktował jak swoją zabawkę. Manipulował mną i próbował złamać moje 5 lat trzeźwości, namawiając na kokainę.

Aktor zaznaczył, że nie został wówczas wykorzystany fizycznie, jednak był to "początek jego koszmaru".

Manson miał na moim punkcie obsesję przez ponad 2 dekady. (...) Napisał o mnie nawet kilka fragmentów w swojej książce.

Corey Feldman opowiedział również o programie Howarda Sterna, w którym obaj mężczyźni się spotkali. Aktor opisuje moment, kiedy Manson złapał go za twarz przed tłumem i pocałował.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.