Metallica nauczy Was grać na gitarze. Zobaczcie zapowiedź nowego projektu od zespołu [WIDEO]

20.06.2022 16:24
Metallica nauczy Was grać na gitarze. Zobaczcie zapowiedź nowego projektu od zespołu [WIDEO] Fot. PAUL BERGEN/AFP/East News

Metallica połączyła siły z aplikacją Yousician w ramach projektu "Learn guitar with James Hetfield & Kirk Hammett". Panowie nauczą nas grać na gitarze dokładnie tak, jak grają sami.

Metallica nauczy nas grać na gitarze [WIDEO]

Metallica połączyła siły z aplikacją Yousician i stworzyła kurs gitarowy, podczas którego nauczymy się grać ich największe przeboje w dokładnie taki sam sposób, jak grają je oni sami. James Hetfield i Kirk Hammett tym samym stali się najfajniejszymi nauczycielami gry na gitarze, jacy kiedykolwiek stąpali po ziemi. 

Polecamy

Łącznie użytkownicy Yousician będą mogli skorzystać z 10 kursów, które nauczą was grania riffów, solówek, a także skupią się na trzymaniu rytmu i tempa. Hetfield i Hammett będą uczyli grać "Enter Sandman", "One", "Nothing Else Matters", "Fade to Black", czy "Master of Puppets". 

Grupa zapowiedziała swoje kursy słowami: "Najlepszy sposób, żeby nauczyć się grać jak my, to po prostu grać z nami". Zobaczcie zapowiedź współpracy poniżej:

Polecamy

Oprócz tego, w ramach kursu dostępne będą też wywiady ze wszystkimi członkami Metalliki, którzy opowiedzą o swoim procesie twórczym, próbach dźwięku, a także rytuałach przed koncertami. Wiecie, takie trochę szkolenie z bycia zespołem.

Współpracę z Metalliką skomentował szef współpracy z artystami z Yousician, Hadley Spanier:

Kursy Metallica x Yousician pozwolą gitarzystom na zapoznanie się z mistrzami, których idolizują! Nigdy wcześniej muzycy nie mieli możliwości nauczyć się, jak grać piosenki Metalliki pod okiem samej Metalliki.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.