Metallica zagra z Iron Maiden we Wrocławiu?

Magda Słomka
27.10.2015 11:22
Metallica zagra z Iron Maiden we Wrocławiu? Fot. AFP / East News + Miszcz Pejnta

Serwis Antyradio.pl 24 października 2015 roku miał przyjemność ogłosić, że Brytyjczycy z Iron Maiden ponownie wystąpią w Polsce. Jak donoszą polskie media, być może we Wrocławiu pojawi się także Metallica...

Stolica Dolnego Śląska 3 lipca 2016 roku ma ugościć Iron Maiden na Stadionie Miejskim. To jednak niejedyna dobra wiadomość dla wielbicieli ciężkich brzmień. Portal Wyborcza.pl Wrocław podaje:

Jak udało nam się dowiedzieć, lada dzień ogłoszony zostanie kolejny koncert, który latem odbędzie się na Stadionie Miejskim. Wystąpi na nim jeszcze większa gwiazda - również związana z muzyką rockową. W tej chwili dogadywane są ostatnie szczegóły kontraktu. O tym występie poinformujemy w ciągu kilku najbliższych dni.

Czasem bywa tak, że pewne źródła informacji ponosi fantazja. Radio Wrocław na swojej stronie internetowej posunęło się dość daleko... Według artykułu zatytułowanego „Iron Maiden wystąpią we Wrocławiu! Zagra też Metallica?”, istnieje szansa, że w Polsce pojawi się także James Hetfield z ekipą. Skąd takie domysły? Portal podał dwa argumenty.

(...) W przyszłym roku 35. rocznicę istnienia obchodzi bowiem zespół Metallica, którego we Wrocławiu fani tego rodzaju muzyki dopominają się od czasu otwarcia stadionu.

Grupa Iron Maiden do tej pory wystąpiła we Wrocławiu trzy razy: w 1984, 1986 i 2003 roku. Tak jak media mają swoje domysły odnośnie występu Metalliki w Polsce, tak też co poniektórzy wietrzą spisek w koncercie Ironów...

foto: kadr z prw.pl Fot. foto: kadr z prw.pl

Jak oceniacie szansę na to, że Metallica pojawi się we Wrocławiu?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.