Metallica zagrała w Budapeszcie węgierski przebój

Aleksandra Degórska
06.04.2018 17:42
Metallica wykonała węgierski hit|undefined Fot. kadr z wideo

Widzowie pewnie mocno się zdziwili, gdy usłyszeli jak Rob Trujillo śpiewa po węgiersku utwór „A Legjobb Méreg”.

Odliczacie dni do koncertu grupy w Polsce? Metallica wystąpi 28 kwietnia 2018 roku na TAURON Arenie. Na koncercie nie zabraknie starszych utworów, jak również nowszych kawałków z „Hardwired… To Self-Destruct”, który pojawił się 18 listopada 2016 roku. Płyta zadebiutowała na 1. miejscu na całym świecie, sprzedając prawie 800 tysięcy kopii w pierwszym tygodniu sprzedaży.

Co ciekawe jednak Metallica postanowiła do setlist dodać nietuzinkowe covery - w Pradze zespół zagrał „Jožin z bažin” grupy Banjo Band, natomiast 5 kwietnia 2018 w Budapeszcie wykonał węgierski kawałek. Wybór muzyków padł na „A Legjobb Méreg” z repertuaru rockowej grupy Tankcsapda.

Posłuchajcie zatem, jak Rob Trujillo i Kirk Hammett poradzili sobie z tą piosenką:

Publika pomogła basiście z niełatwym tekstem, ale muzyk i tak świetnie sobie poradził z utworem. Węgry mają się czym pochwalić jeśli chodzi o rockowe i metalowe kapele. Co więcej na Eurowizji 2018 Węgry będą reprezentowane przez metalowy zespół AWS, który zaprezentuje na konkursie utwór „Viszlát Nyár”.

Metallica - koncert w Polsce 2018

Zespół chce mocno się przypodobać publiczności, przed którą występuje. Ciekawe, czy Metallica podczas krakowskiego koncertu również zaprezentuje jakiś polski utwór. Weźcie udział w sondzie, by wytypować, jaką piosenkę chcielibyście usłyszeć na występie zespołu.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.