Michael Jackson wdał się w bójkę w Las Vegas. Nagranie robi furorę w sieci [WIDEO]

21.01.2022 19:17
Michael Jackson Fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Pewien wrestler lubi przebierać się za Michaela Jacksona i został zaatakowany na ulicy. Jego umiejętności bardzo mu się przydały.

Michael Jackson wiecznie żywy? Jeden z jego fanów przebiera się za Króla Popu i w takim stroju... wychodzi na ring. Santana Jackson jest wrestlerem i jego umiejętności ostatnio bardzo mu się przydały. Nagranie z bójki obiegło internet.

Polecamy

Michael Jackson wdał się w bójkę w Las Vegas. Nagranie robi furorę w sieci [WIDEO]

Wrestler chętnie przebiera się za Michaela Jacksona i pojawia się w takim przebraniu nie tylko na ringu. Ostatnio na jednej z ulic w Las Vegas tańczył do "Smooth Criminal", gdy nagle został zaatakowany przez jednego z przechodniów. Mężczyzna podszedł do niego i bez powodu go uderzył. Źle trafił, bo Santana Jackson jest profesjonalnym zapaśnikiem, więc agresor szybko został ubezwłasnowolniony. Nagranie z zajścia ma już ponad 2 mln wyświetleń.

Santana Jackson napisał na Instagramie:

Koleś pojawił się znikąd i zaczął mnie okładać, musiałem powalić go dla jego własnego dobra. Musicie wiedzieć, że uważam, iż przemoc wcale nie jest rozwiązaniem konfliktów. Należy się starać jej unikać, gdy tylko można.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.