Mick Jagger wkrótce trafi do szpitala. Grupa The Rolling Stones musiała odwołać koncerty

Joanna Chojnacka
02.04.2019 10:02
Mick Jagger|undefined Fot. AFP/EAST NEWS

75-letni wokalista The Rolling Stones był zmuszony odwołać koncerty w Ameryce Północnej. Mick Jagger przejdzie operację serca.

Od 20 kwietnia 2019 roku zespół The Rolling Stones miał koncertować po Ameryce Północnej i Kanadzie. Niestety stan zdrowia Micka Jaggera pokrzyżował plany formacji. Grupa poinformowała w oficjalnym oświadczeniu, że lekarze odradzają muzykowi koncertowanie, ponieważ artysta wymaga opieki medycznej. Jagger przeprosił na swoim Instagramie i Twitterze fanów i obiecał, że wkrótce wróci do grania.

Jestem zdruzgotany tym, że muszę odłożyć trasę, ale zrobię wszystko, aby wrócić na scenę tak szybko, jak to możliwe.

Przeczytaj także

Mick Jagger czeka na operację serca 

W żadnym z oficjalnych komunikatów nie podano, co dokładnie dolega Mickowi Jaggerowi. Więcej szczegółów na temat stanu zdrowia muzyka przekazał za to serwis internetowy Drudge Report. Dziennikarze poinformowali, że muzyk czeka na operację serca, która ma odbyć się w Nowym Jorku. Zabieg będzie polegał na wymianie jednej z zastawek serca. Portal internetowy uspokaja, że większość takich operacji kończy się dobrze. Zespół nie odniósł się do przekazanych przez stronę informacji. 

Zobacz też: >>Polski film o The Rolling Stones nagrodzony na festiwalu<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.