Młoda fanka i U2 razem na scenie

Małgorzata Wierzejewska
09.07.2015 10:09
Młoda fanka i U2 razem na scenie Fot. kadr z wideo

Wszystko wydarzyło się podczas koncertu w Toronto 7 lipca 2015 roku. U2 wyciągnął na scenę młodą dziewczynę, aby zagrała z nimi na gitarze. Chyba nikt nie spodziewał się, że aż tak dobrze sobie poradzi!

Stephanie, bo tak ma na imię fanka U2, od kilku dni nie może pewnie zasnąć z nadmiaru emocji ;) Młoda dziewczyna podczas koncertu w Air Canada Center w Toronto stała bardzo blisko sceny. W pewnym momencie powiedziała Bono, że gra na gitarze. Muzyk od razu podłapał temat i zapytał, czy skoro jest gitarzystką to może zagrałaby na gitarze Edge'a.

Nie dość, że nie zjadła jej trema, to Stephanie okazała się być naprawdę niezłym muzykiem. Właśnie dlatego zespół postanowił nie puszczać jej ze sceny tak szybko i... grając spędził z nią ponad 10 minut!

U2 i Stephanie zagrali razem kawałki „Angel of Harlem” i „All I Want Is You”. Zobaczcie!

Bono od dawna mówi, że „Angel of Harlem” to jego ukochana piosenka do wykonywania na żywo. Przypomnijmy, że jakiś czas temu U2 zagrał go nawet w metrze! Tym bardziej trzeba docenić, że zespół pozwolił zagrać Stephanie akurat ten numer.

U2 zaprasza swoich fanów na scenę od bardzo dawna. Podczas prawie każdej trasy koncertowej znajdzie się ktoś, kto dostąpi takiego zaszczytu. Muzyk ma do tego zaskakujące podejście.

Bardzo ważne jest dla nas to, żeby traktować naszych fanów na równi. Z naszą publicznością chcemy komunikować się na takich samych zasadach. Nie ma podziału na Ciebie i na osoby, które przychodzą Cię oglądać.

Stanąć twarzą w twarz z Bono i zespołem udało się też Polakowi. W 2011 roku Wojciech Generalczyk, fan grupy z Poznania, poleciał na ich koncert do Kalifornii. Chłopak w podróży spędził prawie dobę. W trakcie koncertu lider U2 zauważył napis na kartonie, który przygotował Wojtek: „Bono, leciałem 20 godzin, żeby być na scenie z U2”.

Na odzew nie trzeba było długo czekać. Polak przywitał się ze wszystkimi członkami zespołu i podarował Bono szal.

Chcielibyście znaleźć się na jednej scenie z U2?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.