Motley Crue i Machine Gun Kelly opublikowali utwór do filmu "The Dirt"

Aleksandra Degórska
22.02.2019 12:23
Motley Crue The Dirt|undefined Fot. kadr z wideo

Posłuchajcie, jak prezentuje się nowa piosenka Motley Crue zatytułowana "The Dirt (Est. 1981)".

22 marca 2019 na Netfliksie pojawi się długo wyczekiwany film "The Dirt". Obraz jest adaptacją książki o tym samym tytule, która opisywała dzieje kapeli w latach 80., czyli czasach ich największej popularności. W głównych rolach zobaczymy Iwana Rheona (Mick Mars), Machine Guna Kelly'ego (Tommy Lee), Daniela Webbera (Vince Neil) oraz Douglasa Bootha (Nikki Six). W filmie pojawił się również Tony Cavalero, który zagra Ozzy'ego Osbourne'a. Za reżyserię odpowiada Jeff Tremaine.

Motley Crue i Machine Gun Kelly opublikowali utwór "The Dirt (Est. 1981)"

Oczywiście wiadomo, że na soundtracku do filmu "The Dirt" znajdziemy utwory Motley Crue. Co więcej z okazji zbliżającej się premiery filmu, jakiś czas temu Nikki Six zapowiedział, że kapela stworzy nowy materiał. Była to bardzo dobra informacja dla fanów, bo Motley Crue zakończył swoją działalność w 2015 i postanowił odejść na emeryturę.

Przeczytaj także

W końcu zespół udostępnił nowy kawałek zatytułowany "The Dirt (Est. 1981)" (przy okazji zawarli w tytule informacje, w którym roku powstała kapela). W numerze gościnnie wystąpił raper Machine Gun Kelly, który jak już wcześniej wspomnieliśmy, wcielił się w perkusistę Motley Crue. Posłuchajcie, jak prezentuje się najnowszy kawałek kapeli:

Sprawdźcie, jakie kawałki znajdziecie na ścieżce dźwiękowej do filmu o Motley Crue.

"The Dirt" soundtrack: tracklista

 1. The Dirt (Est. 1981)* [feat. Machine Gun Kelly]
 2. Red Hot
 3. On With The Show
 4. Live Wire
 5. Merry-Go-Round
 6. Take Me To The Top
 7. Piece Of Your Action
 8. Shout At The Devil
 9. Looks That Kill
 10. Too Young To Fall In Love
 11. Home Sweet Home
 12. Girls, Girls, Girls
 13. Same Ol‘ Situation (SOS)
 14. Kickstart My Heart
 15. Dr. Feelgood
 16. Ride With The Devil*
 17. Crash And Burn*
 18. Like A Virgin (Madonna Cover)

Tommy Lee z Motley Crue i jego partnerka mają już za sobą swój debiut na Netflixie. Para pojawiła się w dokumencie o celebrytach w social mediach. Za reżyserię odpowiedzialny jest Bert Marcus, zaś producentką dokumentu jest Paris Hilton

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.